Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Nie ma nic gorszego dla mężczyzny który potrzebuje partnerki niż to, że żadna go nie chce, choćby nie wiem jak próbował. To potrafi tak człowieka zdołować że brak mi słów żeby to opisać. Perspektywa życia incela jest naprawdę bardzo przerażająca. Ja myślę że nie da się żyć bez żadnego uszczerbku na psychice z myślą że żadna dziewczyna, ładna czy też mniej ładna Was nie chce, prawdopodobnie nigdy z tego powodu też nie spotka Was pierwszy raz, nie mówiąc już o tym że będziecie się cieszyć pełnią szczęścia z taką partnerką, pomimo nawet wielu przeszkód i minusów życia w związku. Najgorzej ja myślę jest na starość. Depresja gwarantowana a i można wylądować w psychiatryku. To tak samo jak z pracą, której nie można dostać, Wy klepiecie biedę a ktoś inny ma to szczęście zarabiać duże pieniądze (taką zazdrość mogą mieć programiści którzy chcą wejść na rynek a nie mogą za żadne skarby). Tak samo tutaj, Wy żyjecie w samotności mając przy tym nadzieję że jakaś upatrzona partnerka Was zechce a tu jednak niestety, jakiś Chad albo Badboy tudzież Playboy, ktoś kto nie ma problemów z kobietami będzie się cieszył a Wy nie. Ostatnio zmagam się z tym problemem. Zmagałem się już kiedyś kilkukrotnie ale z poprzednimi to prawdę mówiąc już mi przeszło ale ciągle to samo się powtarza. Te same schematy, te same zachowania, ta sama trauma.

Wnerwia mnie czasem jak moi znajomi którzy mają dziewczyny czy żony czasem śmieją się ze mnie, ponieważ nikogo nie mam i żyję w samotności. Czasami były pytania czy już miałem ten pierwszy raz. Koledzy potrafią się tylko z tego śmiać, koleżanki czy też nie koleżanki tym bardziej. Więc taka dobra rada dla Was drogie przegrywy, incele, "ofiary losu". Nie okazujcie nigdy przed żadną Waszą koleżanką, do której nawet nie macie zamiaru startować a co dopiero przed dziewczyną do której chcecie startować że jesteście słabi i że popadliście w depresję, choćbyście nie wiem jak potrzebowali pomocy. W niczym to nie pomoże, trenerzy uwodzenia mają rację, już to kiedyś nawet przerabiałem. Ani nie będą Was szanować a wręcz będą Wami po prostu tylko gardzić. Nie warto. Jeśli Was pytają czy już mieliście pierwszy raz, to lepiej nie mówcie że jesteście prawiczkami. Bo najprawdopodobniej przyznając się do tego też nie wyjdziecie na tym dobrze przed kolegami, oni uznają Was za słabych i nieudaczników. To na bazie moich doświadczeń życiowych. Próbuję ostatnio coś zmienić na portalu randkowym ale tam to chyba nawet żadne działania nie mają sensu. Żeby któraś w ogóle odpisała a jeszcze coś z tego wyszło, to by był już prawdziwy sukces. A tak to jeśli nic się nie uda, bo taki jest ponury los to czeka mnie życie w samotności i chyba nic na to nie poradzę. Ale w przeciwieństwie do tych którzy mają swoje dziewczyny, żony i śmieją się tylko z przegrywów i inceli to ja Was przegrywy doskonale rozumiem. Koniec wysrywu.

#tinder #badoo #incel #przegryw #seks #zwiazki #gorzkiezale

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60683ec5419888000b5d33ca
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 9
  • Odpowiedz
Więc taka dobra rada dla Was drogie przegrywy, incele, "ofiary losu". Nie okazujcie nigdy przed żadną Waszą koleżanką, do której nawet nie macie zamiaru startować a co dopiero przed dziewczyną do której chcecie startować że jesteście słabi i że popadliście w depresję, choćbyście nie wiem jak potrzebowali pomocy. W niczym to nie pomoże, trenerzy uwodzenia mają rację, już to kiedyś nawet przerabiałem. Ani nie będą Was szanować a wręcz będą Wami po
  • Odpowiedz
  • 11
@AnonimoweMirkoWyznania mnie w ogóle zawsze obrzydzało to plotkowanie kto z kim, a ten to może gej, a ta to dziewica, skąd u ludzi taka wścibskość, jakby ci bezwstydnie w majtki chcieli zajrzeć, nie można po prostu spędzać przyjemnie ze sobą czasu? Podobno ludzie z osobowością schizoidalną mają taką awersję do tego nie wiem może akurat to mam dużo cech się pokrywa. Najbardziej mnie #!$%@? właśnie to ubieranie maski że nie ma się
  • Odpowiedz
Nie ma nic gorszego dla mężczyzny


@AnonimoweMirkoWyznania: a może jednak są:
- ciężkie choroby psychiczne jak schizofrenia,
- lata gnojenia w dzieciństwie,
- patologiczna rodzina, którą trzeba się opiekować,
- ciężkie nałogi jak hazard, czy narkotyki
itp. td.

Próbuję ostatnio coś zmienić na portalu randkowym ale tam to chyba nawet żadne działania nie mają sensu


@AnonimoweMirkoWyznania: ja używałem tindera kilka lat, zdążyłem go znienawidzić, ale jednak w końcu poznałem swój
  • Odpowiedz
To tak samo jak z pracą, której nie można dostać, Wy klepiecie biedę a ktoś inny ma to szczęście zarabiać duże pieniądze


@AnonimoweMirkoWyznania: no ta, bo prace się dostaje dzięki szczęsciu i to kompletna loteria i dlatego anon bez ambicji, umiejetnosci co ledwo skonczyl zawodowke moze zostac menedzerem w duzym banku xD
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: ChickenDriver 1 tydz. temu0

@AnonimoweMirkoWyznania: Lol. Nie ważne gdzie nabierasz apetytu, ważne gdzie jesz.

JA tam się nie #!$%@?. Zachowuję się wobec kobiet normalnie. Jak by mi żona zwracała uwagę to bym to zlał. Ale nie zwraca bo wie, że jest nr. 1. A jak jej odbija to szybko ją gaszę.

Oczywiście nie można flirtować przy własnej kobiecie, bo to #!$%@? zachowanie. Ale np. jak jestem gdzieś sam to
  • Odpowiedz