Wpis z mikrobloga

#pomeczowadychamikiego
#legia

1. LEGIA WARSZAWA MISTRZEM POLSKI SEZONU 2020/2021
2. Mogę tak napisać, ponieważ na 7 kolejek przed końcem mamy już 17 punktów przewagi nad Piastem, a to jedyna poważna drużyna, która może z nami powalczyć
3. Tak, Pogoń nie jest poważną drużyna i mam nadzieje, ze uda jej się wypaść z grupy drużyn z kwalifikacja do eliminacji Conference League. Potrzebujemy punktów do rankingu UEFA, a nie kolejnej kompromitacji w 1 rundzie
4. Legia gra fenomenalny sezon, punktowo najlepszy od 8 lat, a jeżeli wziąć pod uwagę średnią punktów zdobyta przez trenera Michniewicza to nie znalazłem lepszego sezonu od kiedy za zwycięstwo przyznają 3 punkty
5. Mecz tak na prawdę skończył się w 30 minucie, później już wszyscy czekali na ostatni gwizdek. Można wyróżnić Juranovica, Mladenovica, Pekharta, ale dziś wszyscy zagrali rewelacyjnie, laurka dla całej drużyny
6. No może jedno słowo o Wietesce. Tu chyba tylko praca z psychologiem może pomóc. To jest bardzo dobry zawodnik, ale ma niesamowite problemy z koncentracją. Tym razem tradycyjnie, końcówka 1 połowy i tracimy bramkę z niczego, w normalnych okolicznościach powinien taka górna piłkę spokojnie wybić
7. Luquinhas dziś mniej widoczny, ale ma on sporo prywatnych spraw na głowie, wiec byłbym wyrozumiały
8. Co mnie najbardziej dziś zachwyciło to nie wynik, tylko kolejny progres po przerwie od gry. To po prostu widać, jak z każdym tygodniem ta drużyna wypracowuje kolejne schematy zagrań. Podobno przed Pogonią była ogromna motywacja i dodatkowe mini zgrupowanie w LTC. Prawda jest taka, ze jakbyśmy musieli to wygrać 8:0 to by tak się skończyło
9. Teraz czas na budowę drużyny na europuchary. Priorytetem będzie utrzymanie składu, Pekhart raczej zostanie, ale boje się o Juranovica i Szabanova. Jura może być mocno kuszony, a Ukrainiec teoretycznie wraca z wypożyczenia. Mam tez nadzieje, ze Wszołek jednak będzie miał przedłużony kontrakt, niby opcje po tej stronie mamy, ale przy graniu co 3 dni musimy sporo poszerzyć kadrę
10. Za tydzień mecz z Lechem Poznań, który cały czas walczy o tytuł mistrza Wielkopolski. Spodziewam się trudnej przeprawy.... a zreszta kogo ja chce oszukać, zjedliśmy tą ligę w całości, jesteśmy najlepsi!
  • 5
  • Odpowiedz
@miki4ever:

3. Tak, Pogoń nie jest poważną drużyna i mam nadzieje, ze uda jej się wypaść z grupy drużyn z kwalifikacja do eliminacji Conference League. Potrzebujemy punktów do rankingu UEFA, a nie kolejnej kompromitacji w 1 rundzie

to kto ma grać? poza Piastem jedyna szansa to Lech z kimś sensownym na ławce, ale oni nie doczłapią do 4. miejsca

boje się o Szabanova.

nawet jak zostanie to i tak trzeba
  • Odpowiedz
  • 0
@WHlTE: Piast, Lech i Rakow byłoby dla mnie ok. Pogoń jest w tym roku w katastrofalnej formie, ale prawda jest taka, ze cały sezon grają na granicy remisu. Cały czas po 1:0, mało siły w ataku, a tak w dzisiejszych czasach to i z Wyspami Owczymi odpadną.
  • Odpowiedz
@miki4ever: Sportowo też w tej lidze szanuję tylko Piasta (poza nami rzecz jasna). Reszta ma za duże wahania albo jest zwyczajnie cienka.

Nie ma dobrego zestawu na puchary, zapewne wejdą ze dwie drużyny praktycznie bez historii pucharowej, a u nas to zwykle nie kończyło się dobrze. Lech swoje zrobił w tym sezonie i pewnie na 5 lat to by było tyle, więc oprócz nas trzeba liczyć na Piasta, a to
  • Odpowiedz