Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@FatalSystemERROR: jaki poziom amatorskiego kolarstwa zoobowiazuje do posiadania licznika rowerowego za spore pieniądze? Liczy sie lliczba kilometrow robionych tygodniowo? Ilość startow w zawodach? Czy ilosc interwalow danego dnia? Serio pytam bo nie wiem co ten licznik zastępuje, wydaje mi sie ze to taki gadżet, bo jakby wytlumaczyc swietne wytrenowanie amatroskich zawodnikow w latach 80, heh, pzdr.
@T1001: można jeździć bez żadnego. Tak jak już napisałem wcześniej. Jeżeli ktoś
  • Odpowiedz
@FatalSystemERROR: Obecnie zakup innego roweru niż e-bike raczej nie ma sensu, korzystać nie musisz z jego pomocy ale zawsze to dalej zajedziesz itd...po za tym można wybrać coś z manetką.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@FatalSystemERROR: Obecnie zakup innego roweru niż e-bike raczej nie ma sensu, korzystać nie musisz z jego pomocy ale zawsze to dalej zajedziesz itd...po za tym można wybrać coś z manetką.

@c43amg: ebike jest super dla starszych ludzi albo po np zawale. Poznalem kilka osób które wróciły do kolarstwa dzięki elektrykom. Sam mojemu tacie po zawale bym z chęcią kupił, gdyby tylko lubił się ruszać... (
  • Odpowiedz
@T1001: Nie rozumiem porównania do kolarzy z lat 80tych nawet amatorskich. Oni nie scigali się na Wigry 3 tylko na rowerach szosowych.

Tak samo teraz - jezeli wystarcza ci telefon, jeździj z telefonem. A jeżeli ktoś potrzebuje bardziej specjalistycznego sprzętu to rozglądnie się bardziej rozbudowanym licznikiem.

Co do wymagań - nie ma żadnych testów w sklepie, nikt nie sprawdza ile jeździsz na rowerze, ba nie musisz nawet interwałów robić żeby
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@FatalSystemERROR: podzielam Twoją opinię, jeśli będę zmieniał i będą tarcze to tylko Ultegra, reszta są paskudne i w dodatku w większości miejsc kompletnie zbędne

@Sszymon: jakbym mieszkał gdzieś na polskich nizina to też wybrał bym hamulce szczękowe. Tutaj na Jurze czy w górach są lepszym wyborem. Zwłaszcza że jeżdżę również przy mokrej pogodzie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@FatalSystemERROR: no właśnie ja z Beskidów i tylko sztywniaki po 12-20% w dół są nieprzyjemne w zjeżdżaniu, wszystkie długie zjazdy jak Biały Krzyż czy Żar, Kocierz to i tak zjeżdża się z delikatnym dohamowaniem
  • Odpowiedz
@rachuneksumienia: sory ze po tylu dniach ale nie potrzebnie mi tlumaczysz, 1 telefon, 1 aplikacja, 1 uchwyt, wyswietla mi trase, srednią i aktualna prędkość, Komoot, po 7h jazdy mam 30% bateri w telefonie, a moge jeszcze przejść na komunikaty glosowe, tryb samolotowy, wylaczyc ekran i wydaje mi sie że, do tych 16h bez power banka dociagne, wytlumacz mi jeszcze raz po co mi kolejne uzadzenie na kokpicie?
  • Odpowiedz