Wpis z mikrobloga

@Zalukaj12: Chyba sam mozesz sobie odpowiedziec na to pytanie, po prostu odstaw uzywki na dluzszy czas i bedzie dobrze, chyba, ze masz juz calkiem przezarty czerep, wtedy to jakas psycchiatryczna farmaceutyka.
  • Odpowiedz
  • 0
Ja miałem kiedyś schize ze gościu od którego biorę towar jest tajniakiem i daje mi matex tylko po to żeby mnie wystawić kryminalnym, bo są w zmowie z lokalna mafia i moim dostawca XD

Trzeba odstawić ćpanie, odespać, zadbać o dietę i unikać thc lub jak spożywcac thc to w asyscie cbd. Thc solo jedynie potęguje leki
  • Odpowiedz
@Zalukaj12: Przestań ćpać, a zamiast słuchać się wykopowych ekspertów polecających mocne benzo na wszystko to pomyśl o nootropach, jedynie może relanium ale nie jesteś lekarzem więc nie wiem czy zastosujesz to odpowiedzialnie
  • Odpowiedz
@Zalukaj12: to było w czasach stacjonarnych dopalaczy, kupiłem
nie wiem już co, nawet jakbym wiedział to nie znałbym substancji i dawkowania.

Wziąłem niewiadoma ilość proszku na jęzor, bo wtedy walenie po nosie było było dla mnie foux pasxD

Robiłem coś na kompie, ciepły słoneczny dzień, nagle błysk flesza i dźwięk migawki jak w lustrzanym aparacie. Myśle WTF, patrze No ewidentnie ktoś mi foty robi, odwracam się patrze: nic.
Odwracam się od
  • Odpowiedz