Wpis z mikrobloga

@maliczek: też bym tam wrzucił ale poza plackami nie oferują stakeowania natywnych tokenów. A kto da więcej na ETH jak nie Auto... do tego można wrzucić DOT, BTCB i WBNB. Tokenów LP narazie nie chcę bo inpermanent loss, placków stety niestety też się pozbyłem. doładowałem też trochę $WATCH bo jest to ciekawy projekcik. Monitorujesz czymś swój portfel? Jakaś alternatywa do yieldwatch?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@patrykard: nie wiem o co chodzi z tym monitorowaniem? Jak już pisałem, dopiero zaczynam farmienie, póki co siedzę na farm.space - choć sam space teraz jest niżej niż kupiłem ($2,8) to sporą część już odrobiłem - codziennie wyrywam i przechodzę do dai i to zacząłem teraz też farmic na thunderswapie (4 procent na starcie na minus, ale po kilku dniach się opłaca). W planie mam teraz zakup thundera i liczyć na
@maliczek: co do monitorowania to zobacz https://www.yieldwatch.net/ pozwala to monitorować w sprawny sposób wszystkie kontrakty z różnych platform. Jeżeli zdecydujesz sie holdować $WATCH to dostajesz wersję PRO i pokazuje trochę więcej. 4% no starcie to dość srogo - na autofarmie jest to 0.1% (dzień roboty przy np WBNB)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@patrykard: nic mi nie pokazuje na tej stronie. 4 proc to faktycznie dużo, ale po 3 dniach już jesteś na zero, a potem dość wysokie oprocentowanie od stablecoin, wiadomo, będzie spadać, ale zawsze coś się zarobi, a te 4 procent jest przeznaczone na odkupienie i spalenie ich tokenu więc też spoko
@maliczek: What exactly can I monitor?
For the initial launch we integrated all farms and pools from
Pancakeswap
Thugs.fi
Beefy.Finance
Cream.Finance
Since our launch on January 2, we subsequently added
Jetfuel.Finance
Venus Protocol
bdollar.finance
autofarm.network

ok, chyba wszystko jasne