Wpis z mikrobloga

#blackpill #zwiazki #tinder #badoo

Ostatnio często słyszę wśród lasek 20-30 lat że facet który idzie w kierunku mgtow, redpill czy po prostu nie interesuje się relacją z kobietą, że jestem incelem.

Aha, tylko zapominają juleczki o jednej, bardzo ważnej sprawie.

Brak jakiejkolwiek samorefleksji odnośnie osiągnięć i celów, są to osoby pokolenia z planety starbucks wychowane pod płaszczykiem lewackiej propagandy promującej "równość" i "akceptacją samego siebie" (pomijając nawet takie sprawy jak otyłość gdzie stwierdzenie posiadania kilku kilogramów więcej nie jest przyjmowane jako konstruktywna krytyka tylko jako język nienawiści) ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wiele z nich nie ma żadnych zainteresowań (netflix, zakupy, imprezki), grube, propagujące feminazizm - jednocześnie posiadające z dvpy wymagania co do oczekiwań wobec "faceta":

- 180, ostatnio już wchodzą na 185-190, podczas gdy statyczna średnia to 177,3 cm a odsetek osób o wzroście powyżej 180 kliku centymetrów jest znacznie miejszy
- pieniądze
- ciało z 6 pakiem

Jeżeli mamy spełniać kilka tych warunków na raz to wypadnie dosyć mały procent facetów bo ustalamy "prawdopodobieństwo" wystąpienia faceta który spełniałby wymienione warunki, do tego dochodzi jeszcze fakt czy on faktycznie chce budować jakąkolwiek relację - co nie ukrywajmy w przypadku osób które przyjmują prawie całą atencję lasek no po prostu nie ma szans ( ͡° ͜ʖ ͡°)

a na końcu ona jęczy że wszyscy faceci są tacy sami (atrakcyjne dupki, których nie interesuje nic poza bzykaniem) bo została raz wydupczona i pozostawiona, albo jest takim pasztetem że nawet typowy mireczek nie rzuciłby okiem nawet z politowania

efekt finalny jest taki że to one same kręcą na siebie bata ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 10
@lktr1 Koleżanka ubzdurała sobie że che policjanta, powiedziała jemu że po ślubie to zerwał z nią i jeszcze limo nabił jak licznik w szklarni ()
@lktr1:

Ostatnie zdanie to moje ostatnie przemyślenia.Sa odrealnione i nie myślą o przyszłości.Nie widzą #!$%@? mężczyzn a jest ich coraz więcej a gdy będą ich miliony , juz mamy całkiem pokaźny elektorat polityczny.Kobiety po prostu okazały się za głupie na feminizm i feminizm okazał się walka o przywileje a nierównoramienne.Elektorat Trumpa w USA to ponad 70 mln osób! I raczej nie zapowiada się żeby on znikł.
@lktr1: Idea MGTOW to nie zerwanie całkowitego kontaktu z kobietami. Ruch ten zakłada, że żyjesz głównie dla siebie i swoje potrzeby stawiasz na pierwszym miejscu. Unikasz wszystkiego, co może Cię ograniczyć czy uziemić. Wśród tych rzeczy jest np. małżeństwo, ale jest również idiotyczne wiązanie się z danym miejscem poprzez zakup mieszkania. MGTOW to również samorozwój pozwalający być bardziej dynamicznym na rynku pracy, a tym samym nie stać się niewolnikiem pracodawcy.
@TiMat: patrząc subiektywnie na siebie, twarz dałbym 6,5 do 7 na 10 ale jestem w formie, sporo na rowerze jeżdżę, ćwiczę w domu z hantlami, umiem gotować (taa, spytaj julkę o gary to zaraz da rant o patriarchacie xDDD), czytam książki z zakresu psychologii, specjalistycznych i dokumentacji, dochód powyżej średniej krajowej ( ͡° ͜ʖ ͡°)

stąd zmierzam do pytania - co ona tak naprawdę ma do zaoferowania...
@eyehategod: wystarczy mi żeby nie była suką, żeby mnie pociągała i fizycznie i ogólnie żeby nie czyniła życia trudniejszego niż jest obecnie poprzez dokładanie dram i wciąganie w świat swoich problemów ( ͡° ͜ʖ ͡°)