Wpis z mikrobloga

Mireczki, problem z kompem mam.

Przy włączeniu często mi się kilkakrotnie restartuje, czasem lubi się jeszcze obraz dziwnie zniekształcać. Wyskakuje niebieski ekranik, że Windows mi się nie może uruchomić. Były dokładane ramy, HDD zmieniony na SSD. Jak wchodzę do biosa, takie rzeczy się nie dzieją, nic się nie wyłącza, chodzi elegancko, więc zakładam, ze to może być wina oprogramowania. Był robiony reinstal windy.
Może to być wina zasilacza? Koteł pogryzł i odizolował, ale nic nie przerwał, termokurczliwką kabelek został zabezpieczony. Boję się, że płyta główna może być #!$%@?ęta, chociaż mam też kilka innych podejrzeń, np. coś nie tak z kartą graficzną lub znów mi się jakiś wadliwy sterownik trafił i komp fiksuje.
#laptopy #windows10 #technologia
  • 22
  • Odpowiedz
Szkoda, ze nie chcesz zainstalowac aidy64 to bardzo dobry o ile nie najlepszy program a w testach ma tez testy pamieci.

A bios wydaje jakies komunikaty przy starcie ? Przy uruchamianiu to bardzo szerokie pojecie od procedury sprwdzania hardeware przez bios po wczytywanie sterownikow do systemu, sama instalowalas system na dysk ?
  • Odpowiedz