Wpis z mikrobloga

@Currrywurst:

Popka poznałam mając już wytatuowane oczy, a pomysł się pojawił dużo wcześniej, więc nie wzorowałam się na nim - mówiła w wywiadzie na kanale "Afera na Dywaniku"

Marzyłam o pracy w show biznesie, o graniu w teledyskach. Zapewniano mnie, że niczym nie ryzykuję. Jeszcze w trakcie zabiegu przestałam widzieć na jedno oko. Mówiłam, że dzieje się coś złego. Tatuażysta stwierdził, że to normalne, że zaraz przejdzie.


Nie wina popka, że jest #!$%@?ęta ( ͡
  • Odpowiedz
@sebsossj: gdybym ja takie cos odbierdolila to matka by mi taki #!$%@? spuscila, ze hej, ojciec by sie mnie wyrzekl i bym nie mogla do rodzinnego miasta wracac. A przysiegam, ze nigdy mnie nie uderzyli, ale 20lat dbasz o dzieciaka, jego zywienie, bulisz na pasje, a tu jednym idiotycznym ruchem spieprzasz sobie reszte zycia, wow, ciekawe czy miala jakies psychoterapie
  • Odpowiedz
@sebsossj: ja #!$%@? xD co oni wszyscy myśleli ze wiesniak Popek (co to #!$%@? w ogóle za ksywa) będzie ciagle popularny? I ze za 10 lat ludzie będą na nich patrzeć i myśleć: "o, ale fajny wygląd, przypomina mi tego słynnego i zasłużonego rapera Popka"


@Currrywurst: W ich kręgach pewnie będą "popularni".
  • Odpowiedz