Wpis z mikrobloga

słucham tego nowego maty no i nadal nie da się go słuchać xD
kompletnie nie rozumiem jego fenomenu a jeszcze wrzucił kawałek który brzmi jak jego cała poprzednia płyta dzieciaki i tak się jarają bo hehe ****
#mata #polskirap
  • 38
  • Odpowiedz
@murzynekkk: tak tak, dlatego poprzednia płyta która nie miała ani jednego utworu o j*baniu pisu zaraz pokryje się platyną, przypomnę, że to debiut

Ty nie musisz tego rozumieć, wystarczy że rozumie to młode pokolenie, które ma dość takiej a nie innej Polski.
  • Odpowiedz
@murzynekkk ja nie czaje, że wszystkie wykopki teraz #!$%@? że TERAZ jest hype na Mate xD Mata jest popularny już od dłuższego czasu i to nie przez to, że nawijał ****. Można go nie lubić, nie jarać się, ale obiektywnie patrząc nie można mu odmówić skilla.
  • Odpowiedz
@murzynekkk: Jezu wykopki, czy tak trudno jest zrozumieć, że ludzie mają różne gusta? xD ja nie słucham maty, ani w ogóle rapu. Kawałek przesłuchałem i dupy mi nie urwał natomiast rozumiem podniecenie bo tak jest już z modą że jest nieracjonalna. Szanuje Matę za odwagę bo w tym autorytarnym państwie dis na Kurskiego to sporo. I tyle. Proponuje nie słuchać jak się nie podoba, nikt nie zmusza.
  • Odpowiedz