Wpis z mikrobloga

Eh, muszę dawać królikowi 2x dziennie antybiotyk maść i 3-4x dziennie maść do rehabilitacji rogówki bo ma według weterynarza lekko uszkodzoną, tego po prostu nie da się zrobić ( ͡° ʖ̯ ͡°) nie mogę jej podnieść w żaden sposób bo się okropnie wierzga nawet gdy mi się uda ją podnieść ( ͡° ʖ̯ ͡°) po prostu nie da się jej trzymać na rękach ani w żaden sposób przytrzymać, naprawdę nic nie działa i nie mogę dać jej tych maści i to napewno nie w tej ilości.. na zdjęciu pacjentka #zalesie #kroliki #krolik #zwierzaczki
Pobierz EvineX - Eh, muszę dawać królikowi 2x dziennie antybiotyk maść i 3-4x dziennie maść d...
źródło: comment_1617307354IIV5zYAKLhSfmfr8dug4hP.jpg
  • 11
@paaszczaktaxi: niestety nie ma takiej opcji, tak samo się wyrywa i od razu ucieka, na dodatek widać że to wszystko to jest dla niej stres bo nieraz siedzę 1,5h i próbuje dać te masc i zazwyczaj się nie udaje.. :(

@Decode: to czerwone to tak przez flasha wyszło XD ale dzięki, to chyba mieszanka jakaś ale nie wiem dokładnie bo to prezent :)
@paaszczaktaxi: generalnie to problem jest tego rodzaju że może w jakiś sposób uda się ja podnieść i po 20 sekundach przestanie się wierzgać, ale widać że tak jak pisze jest to dla niej stres i boje się że w końcu przez ten stres coś się jej stanie, a drugi problem jest tego rodzaju że mogę przy takim podnoszeniu jej przez przypadek coś złamać