Wpis z mikrobloga

Wczoraj w przerwie meczu na kilka godzin stworzyłem wraz z ziomkiem konto fake Chada na #tinder. Jeszcze wczoraj udało nam się umówić z jedną laska na ruchanie(mieliśmy podjechać na wskazany adres za godzinkę). To niesamowite jak laski chętnie gadają z kimś 9/10. Jeśli myślicie, że świnie mają dużo atencji i nie mają czasu gadać - dlatego lakonicznie odpowiadają to jesteście w błędzie. Prawda jest taka, że większość z nich nie ma czasu DLA WAS.
Na fake chadzie niektórym odpisywalismy tak lakonicznie jak sie tylko dało. Staraliśmy się być tak mało zainteresowani drugą osobą jak to tylko możliwe, a laski i tak wypisywały pieprzone elaboraty - czasami zadając kilka pytań w jednej odpowiedzi. Spermiage to nie jest tylko domena #przegryw, jak maciora zobaczy wysokiej jakości byczka to jest w stanie znieść każda obelgę.

Niektórzy z Was znają moją krindzowa gadkę z #rozmowyprzegrane. Na Chadzie podkrecilismy to do absurdu typu:

- część, co tam?
- laska pisze wyczerpująca odpowiedź do naszego półboga pytając co tam u niego.
- odkąd dzisiaj wstałem to mi stoi, zrobisz coś z tym?

-(inna laska) pyta się czy Chad jest z tych facetów co przynoszą pierścionek na 1 randkę
- tak na #!$%@? i w tym wypadku to Ty będziesz przede mną klęczeć

-przyniesiesz ze sobą kwiaty?
- nie, ale przyniosę młotek bo szykuje się ostre kucie.

We wszystkich przypadkach był to świetny tekst, rozbawił nasze dziewczyny do łez i kontynuowały rozmowę. Nie myślcie, że to co piszecie nie ma znaczenia. To co pisze Chad nie ma znaczenia. Jak jesteście przeciętni to wbicie się w poczucie humoru waszej królowej może znacząco zwiększyć szanse na to, że będziecie wbijać w jej mięso jajka #tatar.

Dodam, że nasze konto było zrobione totalnie na #!$%@? i już w opisie pisaliśmy, że nie szukamy nikogo na długą metę, do tego nie było weryfikacji ani Instagrama(co dałoby nam chorego boosta do autentyczności, ilości lajków i umówionych spotkań). Dwie inne dupy były w stanie się z nami spotkać, ale najpierw chciały insta :) jedna z nich miała nawet w opisie coś o tym, że ceni sobie facetów inteligentych, sarkastycznych (blablabla), a już w DRUGIEJ wiadomości napisała, że chce się ruchać bo za miesiąc wyjeżdża z miasta, a napisaliśmy do niej tylko tyle żeby przetłumaczyła opis bo nie umiemy w angielski.

Sorki za trochę przydlugawy #gownowpis, ale musiałem napisać, że wszystko to co tego jednego dnia zobaczyłem, dobitnie mnie przekonało, że wszystkie historie na wypoku o #chad to prawda. Bzykanie lasek będąc facetem, który dostaje ponad 100 polubien jednego dnia jest łatwiejsze niż sranie.

Uprzedzając pytania - każda dziewczyna była jak najbardziej bangable. Większość z nich to takie typowe Instagramowe modelki co cieknie wam ślina na widok ich dupy czy cycków.

#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #badoo
  • 24
  • Odpowiedz
@BurzaGrzybStrusJaja: I to pokazuje jak rzeczywistość jest całkowicie odwrotna a gadanie że faceci to ch00je bo tylko zdradzają jest tak sensowne #!$%@? własnego gówna. Tymczasem to kobiety niejednokrotnie częściej chcą się nabić na bolca anona 1 tak żeby anon 2 nie zauważył. Wyjeżdżam z miasta więc potrzebuje ostrego #!$%@? XDD mężczyzna jak ma popęd to sobie zwali konia i jest chillera a te hipergamiczne bestie bez czarnej knagi w cipsku są
  • Odpowiedz
@M1chUPC tamta agentka to w ogóle napisała książkę zabarwiona erotycznie dla wyemancypowanych Julek XD Nigdzie nie sugeruje, że ktoś tam chciał kogoś zdradzić. Raczej tylko tyle, że coś po co ktoś inny nie musi się nawet schylać, Ty o to musisz walczyć i się starać. Szanujcie siebie i swój czas, ale też drugą osobę (jeśli jest godna szacunku). Nie róbcie z siebie pośmiewiska jak na pic
BurzaGrzybStrusJaja - @M1chUPC tamta agentka to w ogóle napisała książkę zabarwiona e...

źródło: comment_1617283944XZx5IwC2tHrcQNfJak1cYh.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Tymczasem to kobiety niejednokrotnie częściej chcą się nabić na bolca anona 1 tak żeby anon 2 nie zauważył. Wyjeżdżam z miasta więc potrzebuje ostrego #!$%@?


@M1chUPC: nie rozumiem co ma wymyślony opis opa bez skrinów do twojego komentarza o zdradzaniu ;) mówisz że dostajesz od kobiet wiadomości "jestem w delegacji w ten i ten dzień. W hotelu x zapraszam" czy "jestem w trasie, kręcę pauzę na tym parkingu w x godzinach,
  • Odpowiedz
@OddajButa123 konto było zakładane na chwilowym numerze i 10minutesmail. Zapytam ziomka czy ma jeszcze dostęp do tego konta i czy może zrobić dla was jakieś skriny z tych rozmów - napisałem z pamięci co tam się działo.
Może zrobię jakąś osobna serie z krindzowych rozmów Chada - tylko ja na swoim telefonie mam shadow bana, więc muszę jakoś oszukać system i najlepiej zacząć budować też fake instagram :D
  • Odpowiedz
  • 15
@BurzaGrzybStrusJaja potwierdzam ( ͡º ͜ʖ͡º) raz widziałem jak chad (linia szczeki, linia wlosow, umiesniony, 1,85) pobajerował 3 moje psiapsiółki że te jadły mu dosłownie z ręki. Jedna z nim zaczeła chodzić ale pod siebie sikały wszystkie trzy. Cały czas słuchałem jaki to on jest boski xD dziwiłem się bo koleżanka co mu ojebywala gałe to taka 6/10 choc charaktet miala ostrzejszy. Po 1,5mc zachwywty sie skonczyly. Pytam
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@rzwirq2032: Nie wiem czy musiałem skoro to jest oczywiste ¯\_(ツ)_/¯

Co jutro na wykopie? Najbardziej rozpoznawalna wieża we Francji to Eiffla, kobiety puszczają bąki a kalendarzowa wiosna już się rozpoczęła??
  • Odpowiedz
@paw4da: @puto: dobrze, że faceci wcale nie wysyłają kobietom pieniędzy i nie pozwalają się poniżać żeby chociaż powiedziała ich internetowy nick xdxd

Seks jest na tyle przyjemny że ludzie by go uprawiać są w stanie ignorować wiele wad charakteru.

Ten eksperyment byłby ciekawy gdyby te kobiety zgodziły sie na ślub.
  • Odpowiedz
@BurzaGrzybStrusJaja: jakby napisała do mnie laska 10/10 z propozycją seksu to spotkałbym się z nią jak głupich i lakonicznych tekstów by nie waliła.

Gdyby pisała tak brzydka, gruba niska kobieta to byłaby skreślona na starcie.

Zastanów się co ty tu w ogóle odkrywasz xd
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Pierorzek: to są cucki
Gdyby kobiet bylo znacznie więcej niż facetów to byłaby identyczna sytuacja ale to kobiety by były psami dla mężczyzn. Swoją pozycję na rynku matrymonialnym zawdzięczają tylko i wyłącznie sprzyjającej statystyce. Chociaż i nawet wtedy zdradzałyby swoich "ukochanych" bo mają to w genach, puszczanie się i robienie ze swojego ciała jednorazowych pojemników na sperme
  • Odpowiedz
faceci wcale nie wysyłają kobietom pieniędzy


@Pierorzek: akurat jest taki fetysz, także to z tym może być związek (findom)

Seks jest na tyle przyjemny że ludzie by go uprawiać są w stanie ignorować wiele wad charakteru.


@Pierorzek: To zależy od wieku ale widziałem w swoim życiu i zdesperowanych facetów i jedną koleżankę która się zakochała i została odrzucona. Dosłownie wyrzekła się wszystkiego i latała jak piesek przez długi czas za
  • Odpowiedz