Wpis z mikrobloga

Witam
Pytanko takie, standardowe dość pewnie ale jestem ciekawy.
Mając windows 10 + androida 7.0 i powiedzmy poświęcając 40-50 godzin miesięcznie na jakie zarobki można średnio liczyć miesięcznie.
Wiem że 1-2 miesiąc od startu to raczej zdobywanie rangi itp
Ale rozumiem że tak od 3 miesiąca już można liczyć na jakieś zadania i pieniądze.
Wiem też że dużo zależy od szczęścia, szybkości itp dlatego pytam o takie podstawowe/normalne zarobki
#utest
  • 2
Chyba sobie sam odpowiedziałeś, częsciowo. Na testy mozesz się załapać b. szybko, nawet po tygodniu albo dwóch. Inna sprawa, że wiele testów wymaga Android 9+, do tego umknie Ci wiele zaproszeń, jeśli nie masz nawet leciwego ajfona 7 (koszt kilkaset złotych, ma wsparcie do IX 2022).
@Ceezik: A co do kwesti finansowej, cóż...Temat rzeka. To nie jest tak, że 50h to 50 razy ileś tam dolców. Masz po pwierwsze test case'y płatne b. różnie i z różnym nakładem czasu potrzebnym do ich wykonania. Ostatnio testowałem gierkę - proste zadanie - zainstalować, pograć kilka minut, jeśli są błędy, to zgłosić. Coś na 20 minut plus czas potrzebny na zgłoszenie ewentualnych błędów.Co miałem do zrobienia? Trzeba było wykonać skriny,