Wpis z mikrobloga

Nadrobiłem informacje o pojedynku Jake Paul vs Ben Askren i #!$%@? mać... Przecież Don Kasjo vs Norman Parke to jest totalna zrzynka z zachodu.

Jake Paul/Don Kasjo - pięściarz (debilu) - szczeka na kończącego karierę Bena Askrena/Normana Parke - zawodnika UFC, który przegrał 2 ostatnie walki w MMA. Ben Askren/Norman Parke (ten drugi przynajmniej na I konferencji) jest z kolei spokojny i pokorny. Obaj YouTube'rzy są pewni wygranej. Oba pojedynki odbędą się w boksie. Obaj pięściarze wyżsi od swoich mieszanosztukowalecznych przeciwników.

Ben Askren/Norman Parke na konferencji rzuca do Jake Paula/Don Kasjo słowa (parafrazuję):
Gdybym Cię spotkał na ulicy w Las Vegas, zabiłbym Cię ("it would be homicide")/Mógłbym zabić Cię tu i teraz, gołymi rękoma i co z tym zrobisz? To byłoby zabójstwo ("it would be homicide").

Niech tylko któryś z p o t ę ż n y c h inaczej jeszcze powie, że są "piełwszą fedełacją w Eułopie a może nawet i na świecie, któła organizuje takie wydarzenie" to jak Indygo kocham, sięgnie go klątwa cicady #2023.

Zero oryginalnośći... #!$%@?ć tę ustawkę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#famemma #mma #ksw #ufc #boks #mma #youtube #usa #poland #ustawka #copycat #jakepaul #benaskren #paulaskren #donkasjo #normanparke

  • 8
@Dreamies931: Norman/Kasjo mieli kose na długo przed J.Paulem/Askrenem. W zasadzie obie walki miały się odbyć w ten sam dzień (17 kwietnia tylko gala Fame została przełożona).

Dla jasności: Ben Askren nie potrafi kompletnie boksować, mimo że był w UFC. Kurs na Jake'a to pewnie około 1,3-1,4. To youtuber jest zdecydowanym faworytem. Kasjo ma dużo trudniejsze zadanie od J.Paula.
@xBrightBlackx: @Djuk94: @barti69: eeeeee, czyżby? konflikt powstał faktycznie trochę wcześniej, ale sam pomysł na walkę z zawodnikiem UFC Kasjo rzucił 20 listopada 2020 r. Nie mogę nigdzie znaleźć daty wyzwania Askrena przez Paula...

Ale tekst Parke'a na II konferencji to totalna zżynka od Askrena ( ͡° ͜ʖ ͡°) Niemniej możecie mieć rację... Posypuję głowę popiołem.

@mackbig: ciekawe jaki post wysrasz jak uświadomisz sobie, że