Wpis z mikrobloga

Miraski z #programowanie proszę was o pomoc, bo mnie nosi #!$%@? #studbaza w polsce to shit i dno mułu. Nigdy nie miałem programowania obiektowe i języka C#, a jedynie język C, PLC, Labview i gościu teraz na studiach zaocznych zrobił wprowadzenie typu pętle i inne podstawy, a na laboratorium zadał takie coś jak na zdjęciu. Napisałem coś co przypomina program w komentarzu, ale jak ja tutaj mam cokolwiek wyliczyć jak wszędzie #!$%@? w tym gównie wyskakują błędy. Muszę obliczyć obwód, a nie mogę go wypluć w oknie. Proszę o jakieś wskazówki co do klas i metod, bo w necie jest tego dużo i dużo z tych rzeczy ciężko przesortować i znaleźć to co mi się przyda.
#studia
Tytyka - Miraski z #programowanie proszę was o pomoc, bo mnie nosi #!$%@? #studbaza w...

źródło: comment_1617218377D8SFfeNlIyXzbR1lCUqBNU.jpg

Pobierz
  • 32
  • Odpowiedz
@MQs: nie uczą niczego, język C sam się uczyłem, ale miałem więcej czasu. Labview obecnie sam tworzę software, na studiach to tylko jakieś rzucanie ochłapów i jak przychodzi co do czego to nic nie wiadomo. Tego c# mam dosłownie 2 tydzień i od razu na głęboką wodę, bo zamiast pokazać wprowadzenie jakieś normalne to chłop nam mówi o pętlach, które wszyscy znają xD
  • Odpowiedz
@XanderPLXE: @Tytyka: W sumie to nie przyjrzałem się metodom i to są trochę inne obiekty niż te książkowe anty-patterny. A gdyby ten setter był po prostu przeładowanym konstruktorem, albo metodą innej klasy zwracającą prostokąt lub kwadrat to byłoby całkiem do rzeczy.
  • Odpowiedz