Wpis z mikrobloga

Nowych obostrzeń nie będzie bo uwaga: NIC BY NIE DAŁY

Wiadomo, tłumy w kościołach niz nie zmienią ale zamknięty fryzjer już tak xD Święta najważniejsze, najwyżej przetrzymamy zamkniętych fryzjerów do połowy maja.

#koronawirus
  • 6
  • Odpowiedz
@Chuseok: No nic by nie dały bo już mało kto łyka #!$%@? i straszenie rządu. Ludzie nauczyli się żyć w tym lockdownie, wiele lokali jest otwartych po cichu, fryzjerzy działają mobilnie albo przyjmują u siebie w domu, silki otwarte, kto chce to ćwiczy, jedynie te #!$%@? maski się zostały bo psy pilnują i mandaciki próbują dawać (tfu na nich) Do normalności jeszcze mega dużo, dużo brakuje i trzeba kombinować żeby cokolwiek
  • Odpowiedz
@szyryfyry1: Ale mnie to śmieszy że z jednej strony zamykają fryzjera a z drugiej że mówią że kolejne obostrzenia nic nie dadzą xD

I dodatkowo #!$%@? że pozwolą ludziom się zarażać w kościołach a po 9.04 ogłoszą że przedłużają obostrzenia na kolejne dwa tygodnie.
  • Odpowiedz
@Chuseok: Przecież jak to nie jest celowe działanie rządu, żeby nie wiem upodlic ludzi czy jaki mogą mieć inny cel.. To w innym przypadku to już jest tak groteskowe, że ja #!$%@?, im ta strategie do walki z pandemia układa chyba Okil Khamidov żeby się pośmiać. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz