Wpis z mikrobloga

  • 0
@tomen150 czy ja napisałem że nie rozumiem tekstu czy kawałek jest nie wyraźny prócz dwóch słów?
No jak z filmowki to nic dziwnego że jest nie wyraźny. To jak z polskimi filmami. Dialogi ledwo słyszalne a muzyka i inne dźwięki na maksa i w tym kawałku też tak jest.
  • Odpowiedz
@AgentGRU: lubie bardzo mate, lubie jego schodki, patointeligencje, brak autotune, fajne teksty takie lekkospermiarsko-jajcarskie. Ale ten kawalek jest zwyczajnie srednioprzecietny z naciskiem na przecietny. Beat chbya jeden z najslabszych jakie slyszalem u niego, a teledysk to chaos. jak czesto mialem z nim ze cos przesluchalem raz to od razu lecialo w petli, tak przesluchalem tego i wylaczylem i odpalilem schodki
  • Odpowiedz
@AgentGRU: wykopki jak zwykle oceniają mate po #!$%@? pisu ale pozostała 5 min. kawałka to #!$%@?. Rozliczenie z patointeligencją, ciekawy bit, fajny teledysk, zamknięcie ust krytykom, moim zdaniem ciekawie to zrobił.
  • Odpowiedz
@AgentGRU: dupy nie urywa, ale plusik za video. Fajnie zrobione, choć podejrzewam, że czerpie pełnymi garściami ze źródła, którego nie znam. Generalnie za #!$%@? pisu szacuneczek, choć klimaty hip hopolo mnie nie kręcą.
  • Odpowiedz
@AgentGRU: @Logika_wykopu: specjalnie przesłuchałem i trzeba powiedzieć, że bit fajny wchodzi mocno ale niestety autotune jest nie do zniesienia i wychodzą z tego piski. Tekstowo umiarkowanie, nie jest to jakiś kaszalot ale też daleko mu do Mesa czy Łony. Ani słaby ten kawałek ani dobry. Ma mocne i słabe strony. Nie mój klimat bo autotune nie zniese.
  • Odpowiedz
@AgentGRU: A ja uważam, że jest dobry i ma zajbisty mood i estetykę, to mi w zasadzie wystarcza, jakiś mityczny przekaz jest dla mnie mniej ważny, ale też wyszedł spoko, co do fragmentów o pisowcach to wyszły naturalnie i autentycznie, nie brzmią jak typowe piosenki polityczne co babcie sobie wysyłają na whatsappie
Poza tym dobrze, że Mata nie poszedł w bycie potheadem, tylko ciągnie ten wizerunek patointeligencji. Jego fenomen pochodzi
  • Odpowiedz
@MehowM: W końcu jak powiedział Lenin "kapitaliści sprzedadzą nam sznur, na którym ich powiesimy"( ͡° ͜ʖ ͡°).
A na serio, od kiedy #!$%@? pisu są anarchistami? Poza tym owszem, lepiej, żeby prywaciarze i kapitaliści promowali progresywne sprawy, bo... promują progresywne sprawy. Skoro korpo typu Amazon zapewniają , z tego co wiem płacę minimalną 15 dolarów na godzinę, dwa razy tyle co federalna i powoli przestają palić
  • Odpowiedz
@AgentGRU: Mata, taco i im podobny syf to rap dla nielubiących rapu. Toż to dzisiaj w Esce komentowali - radiu które słynie z tego, że udaje iż rap nie istnieje. Od lat 90 radia udają, że tego gatunku nie ma.

No chyba, że Taco, a teraz jeszcze Mata, to wtedy jest xD
  • Odpowiedz