Wpis z mikrobloga

Czytam sobie te wytyczne do spisu powszechnego no cyrk jak nie wiem xd.

Osobom tworzącym związki małżeńskie lub niesformalizowane należy wskazać odpowiednio współmałżonka lub partnera(kę).
Przy określaniu współmałżonka/partnera(ki) należy kierować się stanem faktycznym, a nie prawnym osób.


Czyli co mam w spisie napisać że mam dziewczynę/chłopaka? xD wiem czemu ma to służyć ale to pokazuje że ten spis to kpina. Pomijając inne pytania.

#polska #zwiazki #statystyka #bekazpisu
  • 8
@BogJestMiloscia: nie pamiętam, nie znam odpowiedzi na to pytanie ( ͡° ͜ʖ ͡°) aż zamówię sobie rachmistrza do mieszkania, niech stoi pajac 30 minut w przedpokoju i tłumaczy mi wszystko jakbym był upośledzony, bo może jestem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Osobom tworzącym związki małżeńskie lub niesformalizowane należy wskazać odpowiednio współmałżonka lub partnera(kę).


@picasssss1: Tam jest tak napisane? Dosłownie zacytowałeś? Bo to znaczy, że ktoś (nie wiadomo kto? rachmistrz?) osobom "tworzącym związki małżeńskie lub niesformalizowane" będzie wskazywał "współmałżonka lub partnera(kę)". Miejmy nadzieję, że aktualnego/ą, a nie z losowania.
@Andreth: no tak masz wytyczne na stronie spisu, jedynym niedopowiedzeniem jest to że osoba spisywana musi to zrobić, a co najlepsze w kolejnym pytaniu na podobne można odpowiedzieć "nie chcę udzielać odpowiedzi na to pytanie xD"
@picasssss1: chodziło o to, że zdanie

Osobom tworzącym związki małżeńskie lub niesformalizowane należy wskazać odpowiednio współmałżonka lub partnera(kę).


sugeruje, że jeśli jesteś w związku to współmałżonek lub partner zostanie Ci wskazany.
@BogJestMiloscia: nie pamiętam, nie znam odpowiedzi na to pytanie ( ͡° ͜ʖ ͡°) aż zamówię sobie rachmistrza do mieszkania, niech stoi pajac 30 minut w przedpokoju i tłumaczy mi wszystko jakbym był upośledzony, bo może jestem ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Jesteś. A pajaca masz w gaciach.