Wpis z mikrobloga

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 213
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Qontrol: Jako fan hardstyle’u powinieneś mieć mniejsze uprzedzenia na temat tego, co może się komuś podobać xD Ten kawałek jest obiektywnie dobry pod względem produkcji i tekstu. Ale trzeba mieć pewien poziom mentalnej dojrzałości, żeby widzieć wartość w muzyce spoza swojego stylu
  • Odpowiedz
@Antlioon: lubię rap, nakręciłem jedne z najlepszych polskich teledysków 15 lat temu (grupa #13 mówi Ci tj coś?). Lubię muzykę poważna, lubię EDM, lubię każdą muzykę, która jest dobra. Tutaj mamy jakiegoś banana, który nie bardzo wie jak się uczesać, używa auto tune i krzyczy trap trap. No kurde wspiął się na wyżyny gustów muzycznych razem z debilami, którzy słuchają tego czegoś i jeszcze to lubią. Ha tfu
  • Odpowiedz
nakręciłem jedne z najlepszych polskich teledysków 15 lat temu (grupa #13 mówi Ci tj coś?). Lubię muzykę poważna, lubię EDM, lubię każdą muzykę, która jest dobra. Tutaj mamy jakiegoś banana


@blinxdxb: pomyśl sobie jak Chopin musi myśleć sobie o Tobie, czekaj, zacytuje

No kurde wspiął się na wyżyny gustów muzycznych razem z debilami, którzy słuchają tego czegoś i jeszcze to lubią. Ha tfu na to jak gówniarze zidiocieli
  • Odpowiedz
  • 1
Ten montaż to serio perełka. Kiedy wszedł diss na TVP i Kurskiego to prawie spadłem z krzesła.
Musimy chronić tego łebonia ( ʖ̯)( ͡° ͜ʖ ͡° )*:.
  • Odpowiedz
@peszmerd: ja wiem, że każdy lubi co innego i napisze jeszcze raz, bo zbyt niejasno się wyraziłem. Moim ulubionym gatunkiem muzycznym jest rap i HC. Na tym się wychowałem, tym katuje mój dom codziennie. Nie rozumiem jednak jak ten auto tune może mieć tyle zwolenników. Kopiowanie murzynów, którzy nie umieją ani rapować ani śpiewać i produkują te wysrywy, a potem whiggers to kopiują a reszta się pod to tasuje. Wyraziłeś
  • Odpowiedz