Wpis z mikrobloga

@Serrrek: Powtarzasz tę samą manipaulację co kolega @Bounty . W oficjalnych postulatach tego nie ma tylko Braun kiedyś tak powiedział. Program gospodarczy jest długi z resztą ostatnio była debata także zakładam, że trollujesz.
@Bounty: A co ma piernik do wiatraka. Od razu było wiadomo, że będzie czystka etniczna Żydów. Zostało napisane w "ostatecznym rozwiązaniu kwestii Żydowskich" który był oficjalnym dokumentem który potwierdzał ten zamiar.
Inna rzecz to to, że Hitler był głównym przywódcą swojej partii. Braun nie jest wystarczy spojrzeć na to, że w sejmie z Korony Polskiej jest tylko 1 a najwięcej posłów jest z partii KORWIN (WOLNOŚĆ).
A KORWIN się nie zgadza
W oficjalnych postulatach tego nie ma


@Stettiner22: xD Ani tak nie napisałem, ani nie jest to dla mnie istotne. Wszystko to są poważne wypowiedzi czołowych konfederatów.

Gówno mają a nie program gospodarczy, przy ostrożnych szacunkach wychodzi grubo ponad 200mld dziury w budżecie i nikt z nich nie jest w stanie powiedzieć czym ją pokryją, a ich frakcja "narodowa", typu np kandydat na prezydenta to socjaliści gorsi niż sam pis. Wypierdy pt.
@Serrrek: Właśnie w problem w tym, że napisałeś. "w repertuarze postulatów polityki konfederacji" A teraz się wykręcasz nie, nie to jednak dla mnie nie istotne także lepiej dla ciebie gdybyś już się więcej nie kompromitował takimi dziecięcymi zagrywkami.
Wypowiedzi Brauna i Bosaka którzy nie kształtują programu . Co do batożenia gejów już kontekst został wyjaśniony i wydało się, że zostało to wyrwane z kontekstu, (odnosi się do propozycji Śmiszka dot. wprowadzenia
@Serrrek: na 2 temat odpowiadam osobno. Pisałem o tym, że RN nie zgadza się w różnych kwestiach z wolnośowym skrzydłem Konfederacji. Właśnie czołowa kwestia tej niezgody to gospodarka. Pomimo to w drodze dialogu potrafią się dogadać i uzgodnić wspólny program. Do PiSu bym nie przyrównywał biorąc pod uwagę np.ostatnie dokonanie Bosaka czyli odroczenie akcyzy od przeróbek kamperów.

System emerytalny ZUS to patologia i trzeba się z niej jak najszybciej ewakuować. Już