Wpis z mikrobloga

@Bounty: Nikt nie mówił o biczowaniu homoseksualnych xddd. Korwin jest przeciwko dyskryminacji par nieheteroseksualnuch dlatego, że jest przeciwko instytucji małżeństwa niezależnie od płci. Nikt z nich nie jest przeciwko aborcji dziecka przy narażeniu życia matki czy gwałcie.
@Bounty: Nie jestem w stanie tego zweryfikować bo Brauna znam głównie ze strajku przedsiębiorców. Ale jeżeli tak jak mówisz on jest tego zwolennikiem to manipulujesz używając liczby mnogiej a Braun jest raczej tylko 1 xD i jeżeli jest tego zdania to nie jest to katolickie tylko głosi herezję.

Widzisz ty jesteś za małżeństwem dla obu płci czyli dyskryminujesz pozostałe. Nie ładnie, dlatego najlepiej znieść małżeństwa cywilne.

Konfederacja jest partią federacyjną podobnie
@Bounty: Istnieją ponad 3 płcie. Jakie dokładnie to już interes tych, którzy się z nimi utożsamiają. Ani mój ani twój.

To głupio uważasz mimo, że jestem bardzo przeciwko Lewicy i z reguły jej nie bronię to tutaj jednak się na to zdecyduję biorąc pod uwagę Wiosnę której do komunizmu raczej daleko.
@Bounty @Stettiner22: Mordy pamiętajcie że w repertuarze postulatów polityków konfederacji znajdują się także:

- kara więzienia za homoseksualizm
- zakaz bluźnierstwa
- uniemożliwienie bycia sędzią nie-chrześcijaninem
- zabijanie nieprzychylnych dziennikarzy
- zabijanie mężczyzn protestujących przeciw władzy
- palenie ciągników protestujących rolników i bicie ich po twarzach
- priorytet czystości rasowej nad rozwój gospodarczy
- chwalenie molestowania dzieci

Oraz że konfederacja nie ma żadnego programu gospodarczego

A oszust @Asmo założył się o