Wpis z mikrobloga

Czy macie jakieś pozytywne doświadczenia z kamerami cofania przez wifi do telefonu (iphone)? Są jakieś rozwiązania by obraz (aplikacja) uruchamiała się automatycznie po wrzuceniu wstecznego (np. po informacji z żyroskopu) i by obraz przychodził bez opóźnienia? Szukałem radia z carplay, ale jest coś takiego jak Pioneer sph-10bt (foto poniżej), dużo tańsze i po dołożeniu ładowarki indukcyjnej do uchwytu robiłoby wspaniałą robotę za niewielkie pieniądze. Niestety łączy się z telefonem po BT, dlatego niestety w podstawowej konfiguracji nie obsługuje kamery cofania i konieczny byłby jakiś workaround.
#motoryzacja #elektronika #majsterkowanie
Pobierz PorscheDlaUbogich - Czy macie jakieś pozytywne doświadczenia z kamerami cofania przez...
źródło: comment_1617096155ltuDTrEjSWNpS5ewoi07JO.jpg
  • 8
O, ciekawa opinia. Widziałem, że apka na iOS jest regularnie aktualizowana, a sam Pioneer sugeruje aktualizacje firmware w radio - może to by Ci pomogło? Widziałem te czujniki, ale to tylko czujniki, z resztą samochód który rozważam i tak je ma, chodzi zdecydowanie o kamerę.
@Issac pytanie kolego mam przymiarkę robię do tego radia ale ilość negatywnych opinii względem apki poraża podobno stara wersja 2.9.1 bodajże działa lepiej od nowej i nie sprawia problemów możesz to potwierdzić jakoś bądź zanegować haha ? Szkoda płacić 400+ i się denerwować co chwilę ludzie narzekają na regulację głośności że jest niewygodna i w nowej wersji oprogramowania nie można zmieniać nawet stacji radiowych bez połączenia wcześniejszego z aplikacją to również prawda
@Issac dzięki Miro za odpowiedź radyjo fajne na papierze i kusi ale pewnie wezmę kebwooda jakiegoś nowszego i tyle żeby się nie użerać. Za tą kasę laski nie robią a radio już chwilę ma a jak do tej pory softu nie ogarnęli to już pewnie nie ogarna albo w takim tempie dopiero jak się korona wirus skończy :)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Panorqmico: dwa lata się z nim uzeralem, teraz leży odłogiem i wstyd to nawet sprzedawać jako sprawne radio.
Kup coś z gałką i co nie ma problemów z lacznoscia po bluetooth