Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Diagnozujemy się z mężem w kierunku niepłodności. Jemu wcześniej wyszła bardzo słaba jakość nasienia z powodu wady genetycznej, mi dzisiaj najprawdopodobniej niedrożność jajowodu, generalnie mamy bardzo, bardzo niskie szanse na naruralne zajście w ciążę a mnie czeka operacja. Nastrój dzisiaj lvl -500.
Nie mam jakiegoś świetnego kontaktu z rodzicami ale staram się jakoś pracować nad naszymi kontaktami, do tej pory mówiłam na bieżąco o wszystkich badaniach i myślałam że chcą wiedzieć co się dzieje w temacie. Zadzwoniłam dzisiaj do mamy ze złymi newsami i co ona na to?
...
...
- SAMI SOBIE WINNI JESTEŚCIE, TO DLATEGO ŻE DO KOŚCIÓŁKA NIE CHODZICIE I ŚLUBU KOŚCIELNEGO NIE MACIE. JAK SIĘ CZŁOWIEK MODLI TO BÓG WE WSZYSTKIM POMAGA. JA TO ŻAŁUJĘ CAŁY CZAS TEGO ŚLUBU. MŁODZI TO TERAZ MYŚLĄ ŻE SĄ MĄDRZEJSI OD WSZYSTKICH, A BEZ BOGA TO TAK SIĘ NIE DA. A W OGÓLE TO JAKIE BADANIA, PO CO SIĘ BADAĆ, TY NIGDZIE ABSOLUTNIE NIE IDŹ, WY MŁODZI JESZCZE TO MACIE CZAS. PÓJDZIESZ DO TEGO SZPITALA TO JESZCZE SIĘ KORONAWIRUSEM ZARAZISZ, SŁYSZAŁAŚ CO Z BABKĄ KOWALSKĄ BYŁO OSTATNIO. A SĄSIAD DZIADKÓW TEŻ ZMARŁ OSTATNIO NA KORONAWIRUSA. NIGDZIE MASZ NIE IŚĆ. A WY TO SIE TYLKO MUSICIE PRZESTAĆ STRESOWAĆ, TO NA PEWNO SIĘ UDA I MODLIĆ SIĘ TRZEBA. JA TYM LEKARZOM W OGÓLE NIE WIERZĘ, JA MYŚLĘ ŻE WAM SIĘ UDA. ALE JAK SIĘ NIE MODLICIE TO JAK TO TAK, BEZ BOGA TO NIC NIE MA

Wcześniej przy okazji poprzednich badań usłyszałam że mam tylko ojcu nie mówić bo jeszcze pomyśli że mąż jakiś niepełny jest, innym ludziom też nie bo po co to gadać (generalnie wstyd).
Jakby co to więcej nie będę próbowała, dzięki!

#bekazkatoli #katolicyzm #kosciol #dzieci

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #606205b5ccdad9000aaf513c
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: marcel_pijak
Wesprzyj projekt
  • 4
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Tak, bo wśród gorliwych katolików nie ma bezpłodnych czy dzieci z zespołem downa.. Modlący się do bozi nie chorują i nie giną w wypadkach :p Potrzebujesz w tym momencie wsparcia a nie kogoś, kto na sile bedzie Ci wpychał katolskie #!$%@?. Ja bym się odcięła od toksycznej matki.
  • Odpowiedz