Wpis z mikrobloga

@Kotouak: A sobota i niedziela jest git? Najlepsze, ze za prace w godzinach nocnych nie mamy dodatków, tak samo za nadgodziny jest wypłacana pensja normalna. Nie mówiąc już o pracy w weekendy czy święta, bo tez na nic więcej nie mogę liczyć xD
@JavierDaY powinien być dodatek nocny. Oczywiście, jeżeli to umowa o pracę. Zawsze możesz iść do inspekcji pracy, ale musisz mieć jaja, bo anonimowo nie można.
Najpierw polecam zgłosić się do prawnika. Jest dużo porad prawnych za darmo - wystarczy poszukać.
@Kotouak: Tak, jest to uop. Dzięki za radę, poszukam jakiegos prawnika i przedstawię mu cała historie w pracy, na która mam dowody. Jeżeli będzie trzeba to udam się do pipu, mam ogarnięta nowa prace i czekam tylko do 10 kwietnia, bo wiem, ze wypłaty i tak na czas nie dostanę. Ze zwykłym wypowiedzeniem musiałbym czekać miesiąc jeszcze.
@Kotouak: Nie boje się walczyć o swoje, a tylko mi jeszcze kolego kochany powiedz jak to jest z tymi 16h pracy? Często chodzę na 16h do pracy, ale w zamian mam kolejny dzień wolny. W sumie to tylko teoretycznie wolny, bo w praktyce pracuje 14:00-6:00 i te 6h jestem w pracy.
@Johnny007pl: Przez #!$%@? koronawirusa straciłem prace, później wyjechałem do Niemiec, gdzie weszły obostrzenia i cięcie etatów w pracy, musiałem wrócić do polski, byłem bez pracy 4 miesiące, bo nic nie mogłem znaleźć. Jak już dostałem prace, to pracuje żeby tylko coś mieć na życie. Aktualnie mam już ogarnięte co innego, ale tego wieśniaka co uważa się za szefa mam ochotę #!$%@? przed odejściem. ( ͡° ͜ʖ ͡°)