Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 160
Brzydki incel/przegryw proponuję kolację ze śniadaniem w pierwszej wiadomości:

Ale zboczony creep! Faceci myślą tylko o jednym!


Chad proponuję kolację ze śniadaniem w pierwszej wiadomości:

To jest super! Jest szczerym i odważnym mężczyzną który wie czego chce i nie boi się wyrazić swojej intencji!


#przegryw #tinder #blackpill #blackpillraw ##!$%@? #logikaniebieskichpaskow #klaudiusz
B.....W - Brzydki incel/przegryw proponuję kolację ze śniadaniem w pierwszej wiadomoś...

źródło: comment_1617023097zJlJKw6aYvclzjnixpboxj.jpg

Pobierz
  • 67
  • Odpowiedz
@Suheil-al-Hassan: Ta bo już pare razy się puściła na pierwszym spotkaniu i wielkie zaskoczenie, że była tylko zlewem na spust, więc teraz ona jest dojrzała i szuka kogoś na stałe, klasyk. Samonakręcające się koło, dają chadowi, chad nie będzie na stałe bo są inne idiotki gotowe mu popuścić i tak w kółko
  • Odpowiedz
@Blackpill_RAW: Po formie wiadomości widać, że jest MOCNO zainteresowana, tylko nie chce wyjść na puszczalską. Umówiła by się pod pretekstem zwykłego spotkania i by dała dupy. Taka cnotka.
  • Odpowiedz
@Suheil-al-Hassan: To jest sztuka z tindera, wierzysz, że jest inaczej? Tu nie potrzeba dowodów. Z resztą idealnym dowodem są akcje z serii najpierw goście grają fake chadem do laski a potem sobą i jakby z dwiema innymi osobami rozmawiali
  • Odpowiedz
@Suheil-al-Hassan: Laska która ma tindera była walona przez przynajmniej jednego chada. Lepiej przyjąć taką normę i mieć 99% skuteczności w predykcji, niżeli idiotycznie łudzić się, że co drugą z którą piszesz jest wyjątkowa.
  • Odpowiedz
@Blackpill_RAW: Ona równocześnie chce dać dupy w 5 minut i równocześnie nie wyjść przed samą sobą na ,,łatwą" dlatego takie #!$%@? z jej strony. Dobrze wie jak to się skończy ale potrzebuje sama siebie przekonać że nie wie. Później będzie płacz i stękanie że wszyscy faceci są tacy sami. Koleżaneczka przy winku ją poklepie po pleckach, jej się zrobi raźniej i cykl się zamyka. I tak w nieskończoność
  • Odpowiedz
@Blackpill_RAW: No sytuacja z moich przygód Tinderowych- laska 24 lata pokazywała mi jakich kasztanów banuje tłumacząc ze brzydzą ja bezposrednie teksty o ruchańsko. Mindfuck w głowie jak po kilkunastu rozmowach przeniesionych na instagram sama zapytała wprost czy pasowałaby mi relacja samego ruchania i czasem wspolne piwko. P0lki uzywają skrajnych okreslen w zaleznosci co trzeba dopasowac do swojej #!$%@? narracji
  • Odpowiedz
@MedrzecInternetu: Mam ze współlokatorem zakład, że założę tindera i żadna laska nawet się nie odezwie. Ziomek ma ładną buźkę, długie włosy i usilnie twierdzi, że liczy się charakter xDDD Także niedługo 200 zł do przodu będę
  • Odpowiedz
Już serio lepiej celować w jakieś zagraniczne laski. Teraz w akademiku turczynki mam na piętrze i zupełnie inaczej się z nimi gada (bo po angielsku hehe). Dużo bardziej otwarte i zaangażowane w rozmowę, nawet szlugiem poczęstują i wgl.
  • Odpowiedz