Wpis z mikrobloga

https://fb.watch/4xqzie_tWo/

->Bądź cymbałem, antymaseczkowym szurem.
->Starając się o pracę dostań skierowanie od pracodawcy na badania do medycyny pracy z którą ten pracodawca współpracuje od wielu lat.
->Udając się do medycyny pracy weź ze sobą kamerkowego, Facebookowego "dziennikarza" wojownika wojującego z kasjerkami w żabkach o maseczki na live na FB.
->Wpierl się poza kolejką bez maseczek z kamerą na live publikując wizerunki ludzi bez ich zgody (W medycynie pracy jest bardzo dużo ludzi, kolejka do wejścia).
->Twierdź że byłeś umówiony na wizytę u lekarza po czym powiedz że nie mogłeś się dodzwonić XD (czyli nie było żadnej umówionej wizyty na określoną godzinę).
->Temat schodzi na maseczki, a mianowicie ich brak, następuje awantura i wylew hektolitrów foliarstwa (wyłącz TV, włącz myśl... yy.. znaczy Facebooka/internetów, covid to ściema, Bill Gates, szczepionki, maseczki powodują grzyba i takie tam xD).
->Awantura powoduje paraliżowanie pracy przychodni, ludzie się wkur
ą.
->Następuje interwencja policji (w sumie 3 radiowozy).
->Panowie dostają mandaty po 500zł za brak maseczki, również następuje awantura z policją xD.
->Po interwencji policji czuby wracają do przychodni i cisną dalej.
->Przychodnia dzwoni do pracodawcy antymaseczkowca by interweniował.
->Wbija pracodawca, wyrywa antymaseczkowcowi skierowanie z ręki i wyrzuca go z pracy karcąc że jeszcze nigdy mu nikt takiego świństwa nie zrobił XD.
->Profit - 500 zł mandatu, wyrzucenie z pracy, zrobienie z siebie gwiazdy internetu i potencjalna trudność w znalezieniu jakiejkolwiek pracy bo pracodawcy będą bali się zatrudniać takiego zadymiarza xD.

Nie wiem k
*a jak to skomentować xD Obejrzyjcie sami, 1,5 godziny srogiej inby.
Moim zdaniem to przebija tego kolesia który zrobił "kontrolę w szpitalu" i wydzierał ryja do ludzi w maseczkach xD

#koronawirus #patostreamy #foliarze #szury #konfederacja #bekazfoliarzy #bekazpodludzi #patologiazewsi
NaczelnyWoody - https://fb.watch/4xqzie_tWo/

->Bądź cymbałem, antymaseczkowym szur...

źródło: comment_1617015141EyAWeIdsuqDcqa5ymDh9vA.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
@NaczelnyWoody: Myślałem że typa w komentarzach wyśmieją - ale kurde co tam się dzieje to chyba większa patola niż na filmie:

"‼️‼️‼️ZOBACZCIE SAMI GANRYS POKAZUJĘ PRAWDĘ, JAK LUDZIE SIĘ ZACHOWUJĄ, W TAKICH SYTUACJACH TO JEST DOBRA ROBOTA‼️DWIE PIECZENIE NA JEDNYM OGNIU
ZOMO I NFZ"

ja pierd0lę i z 3000 komentarzy to ponad 2000 w takim stylu... tracę wiarę w ludzi
  • Odpowiedz
@blogger: Na cholerę ma pracować, idzie drogą Biedki i Czujnego czyli zarabianie na dymach poprzez donejty/zrzutki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Koronawirus stworzył nową generację patocontentu, patostreamów, Rafonixy, Daniele Magicale już się wypaliły, przejadły xD
  • Odpowiedz
Jeszcze u niego nie jest tak źle bo często lecą komentarze negatywne xD W porównaniu jak wejdziesz na patostreamy np. Biedki albo Czujnego to tam masz 95% pozytywnych komentarzy xD


@NaczelnyWoody: Niby tak, ale to są małe grupy tych samych idiotów. Wystarczy wejść na FB i poklikać w ich znajomych - wszyscy typu "Morawiecki dla mnie nie zamawiaj" i "Nie noszę kagańca". I tak się czuby nakręcają.
Kary za takie akcje
  • Odpowiedz
@NaczelnyWoody: Po upływie miesięcy w liczbie trzech stwierdzam iż był to jeden z najlepszych patostreamów tego roku. xd
Co za przyjemność oglądać jakiegoś drzyjmordy kłócącego się w biedronce czy w przychodni. Bardziej irytuje niż rozśmiesza a na dodatek więcej zyskuje jako autorytet w oczach podobnych wykolejeńców niż traci w oczach wkurzonych klientów. Ten przypadek jest pocieszny bo gościu stracił pieniądze, pracę, karierę a zyskał gówno xd.
Nie wiem może to taka
  • Odpowiedz