Wpis z mikrobloga

Przyznam że po wstępnych problemach z kartą Crypto.com jesienią 2020 (dłuższe oczekiwanie na kartę, chyba problem ze zmianą wystawcy fizycznych kart był), po jej otrzymaniu używam regularnie karty i jestem zadowolony.

Cashback przy każdych zakupach jest, darmowe Spotify i Netflix co miesiąc są. Kurs CRO zaczyna rosnąć dzięki partnerstwu z VISA. A do tego w końcu dodali wirtualne karty, więc nie trzeba czekać aż dostanie się fizyczną.

Jeśli jeszcze nie macie, a chcielibyście wydawać kasę z krypto, mogę podesłać na PW refa ($25 dolarów dla osoby zapraszanej oraz tyle samo dla zapraszającej).

#cryptocom #kryptowaluty #cro #visa
  • 22
@atari_xd: akurat crypto.com jest już na rynku jakiś czas i ma miliony klientów, a partnerstwo z Visą dot. USDC (twitter z dzisiaj) też o czymś świadczy. Jak jesteś nieufny to polecam bitwala: karta visa + konto w niemieckim banku Solaris z darmowymi przelewami SEPA.
@iamtehwin: Skąd za darmo Netflix i Spotify? Chodzi o to, że opłacasz je z zysków, które masz z krypto, czy crypto.com ma jeszcze jakieś deale, jeżeli chodzi o te platformy?
Widziałem, że na binance też jest jakaś visa, warto w to wchodzić?
@le_banana: Po prostu musisz zlockować określoną ilość kasy na przynajmniej pół roku (im więcej zlockujesz, tym więcej benefitów). Ja robiłem to jeszcze za czasów gdy wymóg był określony w CRO, ale teraz jest we fiatach. Prawdopodobnie zarabiają na tym że masz locka, ale jak ich waluta leci up, a do tego jest cashback i inne benefity, więc win-win.

Kasę pobiera Ci z karty jak sobie ją zamówiłeś, a po minucie jest
@le_banana: A co do innych kart to próbowałem Swipe, ale zrezygnowałem ze względu na fee przy przewalutowaniu z euro na cebuliony przy płaceniu (bo tam wzialem free karte, bo płatny tier już wymagał więcej i miał słabsze deale niż crypto.com). Na crypto.com nawet przy bezpłatnej jest $200 na miesiąc przy przewalutowaniu z dobrym kursem.

Binance nie próbowałem - brak benefitów i nie chciało mi się holdować tyle BNB.