Wpis z mikrobloga

@dymitrop: to skoro taki śmieć i tak chce zrobić wielkie wyjście to niech odłoży szmal i pojedzie tam gdzie można. Ale czego ja wymagam od ludzi, którzy nawet sami się zabić nie potrafią


@Nikczemny_Pomidor: Sam jesteś śmieciem. Masz zerową wiedzę na temat tego jak funkcjonuje ludzki umysł i chcesz się po prostu na kimś po wyżywać i sobie rzucasz śmieciami na lewo prawo. "Samodzielne" samobójstwo nie jest takie proste jak
I kolejny maszynista z traumą do końca życia b


@Hrabia_Horeszko: Może ja jestem jakiś dziwny, ale czemu maszynista ma mieć traumę, skoro nie miał wpływu na czyjąś śmierć i skoro to ktoś popełnił samobójstwo po prostu za pomocą pociągu? Zrozumiałbym jeszcze wypadek samochodowy, ale samobójstwo to była decyzja rzucającego się pod pociąg.
widać zabolało co znaczy ze ktoś z twojego bliskiego otoczenia zrobił alt+f4. Mam nadzieje ze zrobił to z godnością i rigczem, bez rujnowania innym całego dnia


@Nikczemny_Pomidor: Pudło. Po raz kolejny udowodniłeś jak bardzo ograniczony umysł posiadasz. Wykopek nie potrafi ogarnąć, że można nie krytykować/współczuć ludziom mimo tego, że nic osobistego mnie z nimi nie łączy. Niemożliwe, przecież jeśli bronisz/współczujesz ludziom X, to musisz mieć w tym jakiś interes! INACZEJ BYĆ