Wpis z mikrobloga

Ja wam powiem tako jedno rzecz... Siedzę teraz w tym studio i słucham eee narzekania na to, że polska reprezentacja wygrała mecz. Ja w to po prostu nie mogę uwie...? Uwierzyć. Zadam wam take pytanie: mecz wygraliśmy? Wygraliśmy. Trzy punkty są? Są, brawo Romku. Panowie, mamy trzy punkty, kolejne trafienia Roberta i spokojna gra nastawiona na odpoczynek najważniejszym zawodnikom. Mamy też debiut i gol młodego eee chłopaka, Karola Świderskiego i to jest kolejny dowód na efekty pracy, którą żeśmy w ostatnich latach wykonali jako związek przy programie Pro Ju... Junior. Ja chcę przypomnieć, żeśmy mieli tylko kilka dni na pierwsze treningi, a za chwilę wymagający mecz na Łemblej. Co proszę? Ale zaraz, chwileczkę... że niby w takim stylu to my przegramy? Panowie, piłka nożna to nie rewia eee mody. Wiem coś o tym, bo wielokrotnie byłem w Mediolanie. Ja tutej będę jak to się mówi w komytywie z Tomkiem Hajto, bo on słusznie mówi że piłka to jest prosta gra. Przyjmij, podaj, szczel. Dziś żeśmy nawet przez moment nie byli zagrożeni przegraną, i ja wam muszę powiedzieć, że w trakcie meczu dostałem kilka eee SMS-ów od poważanych federacji europejskich z gratulacjami po zatrudnieniu Paulo Sousy. Ale jak Mateusz, że nie wierzysz? Ale dlaczego ja mam swój telefon eee poka... pokazywać?! No nie, panowie, tak to my eee nie będziemy rozmawiać.

#mecz #pilkanozna #kanalbekowy
a.....1 - Ja wam powiem tako jedno rzecz... Siedzę teraz w tym studio i słucham eee n...

źródło: comment_1616963639QImGNA1qUzt02GBNTkpUnd.jpg

Pobierz
  • 16
@aut91: Panowie ale co wy tutaj mówicie, że zwycięstwo, że mamy się cieszyć z trzech punktów? Panowie, my żeśmy grali z Angolą tak? Ale co Romeczku jaka Andora? Abo ty tak wszystko na tym telefonie sprawdzasz a ja mówię z głowy. No to z Andorą to my byśmy z kadrą Engela po grillu reprezentacyjnym szustkę im zapakowali albo i dwucyfrówkę. Masz takiego rywala to mówisz pokazać wyższość tak? Ja jak żem
KRZYSZTOFDZONGUN - @aut91: Panowie ale co wy tutaj mówicie, że zwycięstwo, że mamy si...

źródło: comment_1616964119JXWSs6f0JKtiozjFBFJGwH.jpg

Pobierz
@aut91: panowie ja powiem tak, jeszcze jak grałem w Szalke to trener by nam po takim meczu spuścił w szatni nie powiem co hehe. Jak widziałem co Rybus robi na tym lewym skrzydle to żem się za głowę łapał. Dopiero jak wszedł Grosik i włączył to swoje turbo to coś się zaczęło dziać, tak? On może nie grać w klubie, ale w reprezentacji zawsze daje z wątroby to som te cechy
z.....m - @aut91: panowie ja powiem tak, jeszcze jak grałem w Szalke to trener by nam...

źródło: comment_1616964283QW6YvoppM6t7h2uREEbBms.jpg

Pobierz
@aut91:

Jako że, dziś skończył się sezon narciarski, to taki mały akcent związany z skokami.

W 2002 roku na mundialu w Korei Południowej i Japonii ,pamiętam mecz Polska - Korea. Byłem jedynym reporterem, który podszedł do przegranego wówczas selekcjonera Jerzego Engela. To była klęska! Ludzie odeszli. Miliony ludzi po nieudanym meczu wyłączyła telewizory! Po przegramy meczu z Portugalią to już nawet mi się nie chciało podchodzić do Engela.
ekjrwhrkjew - @aut91: 

Jako że, dziś skończył się sezon narciarski, to taki mały a...

źródło: comment_1616964362SExeu8LK2DQfB5qZ4gBQy8.jpg

Pobierz
@aut91: A tymczasem mamy pytanie od naszego widza na czacie. Łowca dupeczek pyta. " Panowie, co sądzicie o Kyrchowiaku, dla mnie totalnie słaby mecz. " No ciężko się nie zgodzić z Łowcą dupeczek. Krychowiak zagrał raczej słaby mecz, prawda Tomku? A teraz czas na przegląd najlepszych memów po meczu.
rezox - @aut91: A tymczasem mamy pytanie od naszego widza na czacie. Łowca dupeczek p...

źródło: comment_1616964601yNMndeE3pRh102cuOzMuBT.jpg

Pobierz
@rezox: panowie, ja chciałbym zwrócić uwagę na jedną rzecz. Nasz Robert Lewandowski dzisiaj po raz kolejny powiększył swój reprezentacyjny dorobek. Myślę, że możemy się w naszej kadrze doszukiwać podobieństw do Bayernu Monachium Juppa Heynckesa. Paulo Sołza oczywiście nie jest jeszcze selekcjonerem z tej samej półki, co legenda Bayernu, ale jak to mówią nie od razu Rzym zbudowano. Myślę, że możemy z optymizmem patrzeć na starcie z Anglikami na ich niezdobytej twierdzy
z.....m - @rezox: panowie, ja chciałbym zwrócić uwagę na jedną rzecz. Nasz Robert Lew...

źródło: comment_1616965185Rb2FV04coEOZ7b3pL6KBxE.jpg

Pobierz