Wpis z mikrobloga

Ok, pora na podsumowanie #konkursmikroblogowy.

- Wpłynęło 26 propozycji

- Niestety kilka osób (szczególnie na początku) nie potraktowało tego konkursu na poważnie i ich propozycje nie były brane pod uwagę pod względem jakościowym.

- Regulamin był wyświetlony 50 razy i aż 3 osoby go przeczytały i wykonały jego postanowienia. Pozostałym:

@bardzospokojnyczlowiek @kruppek @Sanooth @lucku @zurawinowa @diarrhoea @Pherun @porque @AdiBdg @bohemot44 @oxygen88 @GwaltowneWypaczenieCzasoprzestrzeni @TripleSec @edytq @Schopen @Axelio @Destr0 @foksio @anybetter @WielkiStalowyNalesnikZaglady @kontra @Zakopianczyk @NieznanyAleAmbitny

gratuluję sprzedaży duszy Szatanowi.

Najlepszą propozycją z przedstawionych uznałem propozycję @lucku "Kresek". W niewielkim stopniu do wyboru przyczyniła się propozycja "5 kresek" zaproponowana przez @kogoś (słyszałem to od kilku osób - nie pamiętam kto był pierwszy) na nieszczęsnym wykopowym grillu.

Zwycięzcy gratuluję, w niedługim czasie skontaktuję się w celu uzyskania danych potrzebnych do wysyłki nagrody.

Wszystkim uczestnikom dziękuję za zabawę.

#nabijamwpisy #nicwaznego
  • 18
@l-_-l: Hm, kiedyś na ircu też był gościu z nickiem takim jak twój, albo podobnym. Tak długo lobbowałem za kreskiem, że aż się przyjęło :) Na początku trochę się opierał, ale potem chyba całkiem nick na "kresek" zmienił ;)
@l-_-l: Ja tam trochę siedziałem, nawet modem byłem. Potem z forum przeniosłem się na irca prawie całkowicie ;P Nołlajfiłem tam, jak teraz tutaj.

p2m było by spoko, gdyby dane do skrzynek były podawane w sposób taki jak na trackerach i programy działały by lepiej i mirrorów było by więcej ;)