Wpis z mikrobloga

Idę sobie wczorej krakowską ulicą i widzę te młode #julki +-12 lat jak do tiktoka tańczą zamiast się czymś pożytecznym jak nauka gotowania dla przyszłego męża zająć,
To będą później dorosłe #p0lki mówiące, ażeby im za swoje pieniądze #betabankomat w restauracjach kupował jedzenie bo same gotować nie umieją ha tffu.
( ͡° ͜ʖ ͡°)
#bekaztiktokowychjulek #gownowpis

  • 19
@ArmageddonsBlade Pewnie już dawno.
We współczesnym świecie takie upadlające przejawy zgorszenia są społecznie akceptowalne, a nawet i promowane. A wszystko to pod pretekstem wyzwolenia od 'krępujących i niepotrzebnych' obyczajów. Tacy ludzie po prostu nie rozumieją, że te wszystkie zakazy, nakazy i straszenie piekłem jest tylko po to, by uchronić człowieka przed samym sobą, przed jego własną naturą. Wyprowadzić naród z Egiptu to jedno, a wyprowadzić Egipt z narodu to drugie. Podobnie wyprowadzić
@tomek001: ale z drugiej strony czy to wszystkiego trzeba uczuć i zachęcać? To naturalnie same dziewczyny powinny czuć chęć gotowania czy zajmowania się domem, a nie fryzjer, kosmetyczka i biba u Weroniki
@Rumix24 A no powinny. Ale nie czują, więc trzeba je nauczyć.
Na jakiej podstawie selekcja naturalna miałaby faworyzować te osobniki, które ową chęć posiadały, skoro zawsze były do tego zmuszane. To wychowanie kształtuje człowieka, nie jego natura. Nie można od nikogo wymagać, by był taki jaki chcemy przez wrodzone cechy.
@corona_johnny: ale dlaczego tylko przez spermiarzy? Czy to automatycznie oznacza, że dziewczyny mają chodzić z głową w chmurach i mieć ego na poziomie łazika marsjańskiego? Ja od małego słyszałem różne pochwały i do dzisiaj słyszę to co w związku z tym mam pluć na innych i się wywyższać, nie pozostałem skromny i miły, po prostu to ukazuje ich okropną naturę
@Rumix24 chodzi o to, że gdy mają tylu niebieskich do wyboru to oczywiście z automatu wybiorą tych najlepszych, najbogatszych i najbardziej atrakcyjnych. Spermiarze jeszcze dodatkowo za wszelką cenę próbują im uświadomić że przez swój 'wyjątkowy' wygląd zasługują na prawdziwego giga-chada. Jak dziewczyna ma później wybrać choćby przeciętnego niebieskiego?
@corona_johnny: a gdzie jest jakieś czyste zakochanie bez patrzenia ne inne aspekty np materialne? Ja nie patrzę i nie dociekam gdzie dziewczyna pracuje albo kim są jej rodzice, czy w tym okrutnym świecie nie ma zupełnie czegoś takiego jak bezinteresowna pomoc, zakochanie czy przyjaźń? Tłumaczy się dziewczyny, że wybierają bogatych aby dzieci miały lepszy byt, a to guzik prawda, dzieci rodzą w coraz starszym wieku często po 30,po prostu chcą mieć
@Rumix24 Jakie zakochanie!? Zakochanie to fałszywa forma zainteresowania drugą osobą zwykle z powodu jej wyglądu, czasem też charakteru, ale moim zdaniem nigdy nie powinniśmy o tego typu emocje opierać stabilnego związku. Najpierw podoba ci się ta osoba, a później inna, więc o pierwszej zapominasz, traci ona znaczenie w twoich oczach. Oczywiście prowadzi to do rozwodów i rozpadu rodziny (w przypadku małżeństwa). Prawdziwą miłość można spotkać np. w rodzinie, gdzie bez względu na
@corona_johnny: kobiety nie gotują bo już nie muszą i jeszcze wręcz się tym chwalą że nie potrafią, co zrobisz.
Jak coś już ugotują to makaron z sosem i wow wielka sztuka wrzucać do gara po kolei składniki z przepisu z internetu.

Zresztą większość szefów kuchni to faceci a kobiety gotowały niejako z przymusu żeby nie tyrać w polu i paradoksalnie nawet w tym są gorsze