Wpis z mikrobloga

Jeśli nowy burdel Vateusza wprowadzi ten III próg opodatkowania na poziomie 50%, to efektywnie około połowy swojego wynagrodzenia będę oddawał państwu xDD i to nie uwzględniając kosztów pracodawcy (w takiej kalkulacji to już pewnie pod 60%)
Tylko czekać na zniesienie limitu ZUS...
I jak ma być normalnie w tym pierdziszewie. Mam coraz bardziej dość utrzymywania wszelkiej maści nierobów
#takaprawda #oswiadczenie #polska #zarobki #pracbaza
  • 8
  • Odpowiedz
@1788: Ludzie, z tymi 50% podatku to tylko jakiś sondaż był, a nie propozycja rządu, a wy się boicie jakby ustawa rozkułaczająca już była u długopisa i czekała na podpis xd
  • Odpowiedz
@1788: To nie pomysł Vateusza. Obstawiam ministra finansów słabo władającego językiem polskim. I to też nie jego pomysł, on tylko wdraża.
  • Odpowiedz
@1788 Ale covid, musisz się poświęcić, jak restauratorzy, siłownie i całą reszta przedsiębiorców. Naiwne byłoby myślenie, że nie zwrócą swoich oczu w kierunku ludzi, których nie dotknęły tak lockdowny. Resztę już wykończyli, nie ma czego ściągać.
  • Odpowiedz
  • 0
@1788: Jak policzysz wszystko co oddajesz to okaże się, że już teraz zabierają Ci pod 65


@robertx: To nie wiem jak to liczysz. Ja przy UoP dostaję na konto 60-70% tego co mam w umowie (w zależności od miesiąca). Przy czym to oczywiście bez kosztów pracodawcy, jak zaznaczyłem we wpisie.

@1788: 3 próg już jest i nazywa się daniną solidarnościową


@Sudo_exit: To prawda, zapomniałem o tym, ale tam
  • Odpowiedz