Wpis z mikrobloga

Jako, że projekt Choroszcz Fighters umarł śmiercią naturalną (bo na podkładanie klatek pod kod nie mam zupełnie czasu i nauki się kodu), informuję o przystąpieniu do projektu rpg na wzór Final Fantasy Vi lub Chrono Trigger itp. bo dużo łatwiej takie coś zrobić (są silniki i makery rpg). Jednak mam zajebiście ważne pytanie, bo jeden element strasznie utrudnia prace - gdzie jest #!$%@? kononopedia ??? Powstało coś w zastępstwie ?

#kononowicz
  • 7
@PZt37: Chciałem zrobić coś z walką questami itd. ale bez info z kononopedii to będzie ciężko, wszystkich smaczków z uniwersum nie pamiętam, ba nawet wielu zdarzeń, postaci, miejsc, afer itd, bo aż takim świrem nie jestem. Teraz wchodzę, by poplanować jakieś rzeczy a tam nie działa. Okrojonego, zbyt małego materiału też nie ma co wypuszczać. Wiele technik i pomysłów zostało mi po Choroszcz Fighters. No cóż zobaczymy co wyjdzie i czy
@PZt37: Grafikę sam ogarnę, do silników jakie mam nie potrzebna już pomoc, bo makery działają spoko. Zobaczę wpierw co sam skleję, ewentualnie później będę wołał o pomoc.
@the_mondel_2: Jak chodzisz do pracy i masz "normalne" życie, inne zainteresowania, to nie tak łatwo usiąść i ukręcić coś sensownego bo potrzeba czasu, zapał nie ma tutaj nic do rzeczy, jak jest przeznaczany na inne ważniejsze sprawy to sytuacja wygląda jak wygląda. Jak masz raz na 3 tygodnie kilka godzin, to ciężko usiąść i zrobić coś dużego, a robienie samemu gry to jest duży projekt.