Wpis z mikrobloga

Ciekawy post na 4chanie/biz o ADA ale jakby pomyśleć czytałem że 70% puli cardano jest stackowana by było jej więcej nie ma #!$%@? że to będzie kiedyś warte nawet 3$ xD
Do tego koleś punktuje prawdziwie rzeczy 40 tysięcy transakcji ADA dziennie przy 1,5 miliona ETH. Projekty dosłownie leżą ADA to czysta spekulacja i duży market cap który powoduje że to nigdy nie będzie mooncoin i nadchodzące niby latem po 4 LATACH smart contracts tego nie zmienią.
Lepiej już BNB nakupować jako safe coin i mocne alty. #kryptowaluty #bitcoin #cardano
Pepe_Boomer - Ciekawy post na 4chanie/biz o ADA ale jakby pomyśleć czytałem że 70% pu...

źródło: comment_1616867745GpYYFmxiDCS9BEi8SU7iJU.jpg

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
@pomarancza2137: @Regis86: No mniejsza że to pasta bo ADA dosłownie leży w porównaniu do innych coinów od kiedy osiągnęła 1$ czy koniec lutego jest ciągle shortowana w zakresie 1.15-1.4$ xD
HODL tego coina jest bez sensu bo nawet BTC rośnie a ADA lata 1.15-1.20 dzisiaj cały dzień xDD
Zmiana - 24h -3.83% tymczasem BTC +3.66% ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@gosciu82: Ale zauważ że ADA nikt prawie nie używa tylko czysta spekulacja do tego ogromny market cap który w 72% jest stackowany by było więcej tych coinów xD To nie ma szans by to było kiedyś dużo warte.

Nie jest to utility token, nie ma żadnych projektów itd. ten BNB się chociaż przydaje na binance. ADA przebiła cenę 1$ dzięki naganianiu na reddit i discordach jak doge bo teraz ma
  • Odpowiedz
@Pepe_Boomer: Trzeba uświadamiać ludzi, że coiny z takim marketcap nie mają perspektyw na 10x. Ale też z drugiej strony nie dupną tak szybko. Ja to traktuję jako możliwość spokojnego zgarnięcia 20-30%, trochę jak przy btc. Na 10x trzymam inne shity, ale oczywiście jest też szansa, że będzi 10x straty.
  • Odpowiedz
@Bejro: Licząc równo 3 miesiące BTC x2 a ADA ledwie 3 razy jakoś na ten moment ALE tylko dlatego że zrobili z tego nagonkę wszędzie jak na DOGE.

BTC urośnie bardziej a ADA dzięki durnemu stackowaniu nie przekroczy już progu 2$ aż do lata (o ile wprowadzą te smart kontrakty xD) ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jeżeli ktoś szuka dobrego alta do szybkiego zarobku to na pewno
  • Odpowiedz