Wpis z mikrobloga

Jak mnie #!$%@? #!$%@? tzw. "dziennikarzy sportowych" ,że gdyby Brzęczek był dalej trenerem, to po takim meczu byłby niemiłosiernie krytykowany. Tak byłby, tylko jest pewna różnica między trenerem ,który prowadzi reprezentację po raz 25 a trenerem ,który debiutuje i ma do dyspozycji kadrę od paru dni xD Przypomnimy sobie pierwsze mecze Brzęczka, debiut z Włochami 1:1 i wszyscy dziennikarze określają go jako bardzo udany, obiecujący. Jasne remis z Włochami jest lepszy niż remis z Węgrami, tylko kto normlany na podstawie jednego meczu jest w stanie określić czy trener jest dobry czy #!$%@?? Spokojnie reprezentacja zagra kilka słabych meczy, to Sousa będzie krytykowany przez kibiców tak jak był Brzęczek.
Ja #!$%@? Sousa, może być zajebisty albo #!$%@?, ale cześć dziennikarzy już #!$%@? swoje wie. Mam nadzieję ,że Sousa pozamyka im gęby i będziemy sobie kręcić bekę z ich wypowiedzi, tak jak to było w przypadku Lewego.

"Nigdy nie będzie topowym na świecie napastnikiem" xD
"Kagawa brylant, lepszy niż Lewy" xD


#mecz #rperezentacja #bekazpodludzi #kanalsportowy #pilkanozna
ekjrwhrkjew - Jak mnie #!$%@? #!$%@? tzw. "dziennikarzy sportowych" ,że gdyby Brzęcze...

źródło: comment_1616862567tJNP5EuAq9dnTt2keFEIyh.jpg

Pobierz
  • 6
Przez pierwsze 60 minut było widać jak mocno w głowie kadrowiczów siedzi brzęczkowa koncepcja gry: od lewej do prawej obrony i może uda się puścić lagę na skrzydło xD
@ekjrwhrkjew:
swoją drogą ten "wspaniały" remis z Włochami to największe kłamstwo kadencji Brzęczka, Włosi nie grali na mundialu, było widać dlaczego, zagrały przeciwko sobie dwie beznadziejne drużyny i po tragicznej grze skończyło się remisem