Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
#gme

Życzę sobie i wszystkim aby cena GME poszybowała jak najwyżej ale w wycene typu 1m, 10m czy więcej to aż ciężko mi uwierzyć.

Nagle pewnego dnia by wybiło z powiedzmy z 400 dolców do 500k i do miliona? Jakie jest realistycznie tego prawdopodobieństwo? 1m to ponad dwa razy więcej od najdroższego stocka czyli Berkshire Hathaway.

Najpierw myślałem, ze na Redditcie oni piszą to dla żartów ale jednak nie
  • 39
Najpierw myślałem, ze na Redditcie oni piszą to dla żartów ale jednak nie


@dnasstorm: ani na reddicie ani tu nikt nie pisze w żartach. Nikt Cie nie zmusza wyskakiwać dopiero przy 1m, mozesz sprzedać przy 400$, ale możesz miec potem wyrzuty sumienia
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@infamouz: @Rabusek: Najbardziej logicznym wyjściem jest mieć chociaż 15 akcji, jak cena dojdzie do pewnego poziomu to sprzedać np. 5 akcji aby zainwestowane pieniądze się zwróciły a pozostałe 10 zostawić bo wtedy juz na pewno nie będzie straty.

Czytałem że tak niektóre osoby zrobiły i też tak chyba zrobię.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@infamouz: Tak myślę żeby zrobić.

@Rabusek: Tylko, że jak wiele osób tak zrobi a ja tak nie zrobię to ja stracę a oni zarobią.
Wiadomo, gdybym miał pewność, że nikt nie sprzeda to bym trzymał, jeszcze pomyślę co zrobić.
@Rabusek: "sprzedam 50% teraz żeby wyjść wcześniej i odzyskać to co włożyłem, resztę zostawiam. Inne małpy będą trzymać za mnie" - pomyślał każdy, a potem zdziwko, że ALE JAK TO MIAŁY BYĆ MILIONY. Nie wytłumaczysz tłukom.
@Pickle_Rick: no tak, ale napisales:
strzelam że przy 1m za akcje wszystko już dawno będzie zablokowane i tylko melvin będzie skupować ( ͡° ͜ʖ ͡°)-

wszystko = sprzedaz + kupno
czy
wszystko = kupno ? :D