Wpis z mikrobloga

  • 529
Mireczki, ewakuuję się z friendzona. Zapowiedziałem swojej przyjaciółce, że dzisiaj poważnie rozmawiamy. Zachowujemy się jak para, mówimy rzeczy, których znajomi sobie nie mówią, spędzamy razem nieprzyzwoite ilości czasu. Tylko się nie całujemy, nie uprawiamy seksu i nie kupuję jej kwiatów.
W te albo we wte, albo będzie moją kobietą, albo się rozchodzimy każdy w swoją stronę, bo tak się nie da #!$%@? żyć. Trzymajcie kciuki. Muszę wiedzieć, na czym stoję.
Nie wiem czemu to tu piszę, chyba nie za bardzo mam komu powiedzieć. Jeśli kogoś interesuje rezultat, plusujta, zawołam wieczorem.
#zwiazki #seks #friendzone
  • 29
  • Odpowiedz
Nie na tym polega przyjaźń? Przyjaźnicie się i tyle. Jeżeli poświęcasz jej czas tylko dlatego że chcesz czegoś więcej to Twój problem. Trzeba było od początku określić jakiej relacji chcesz.


@Katiee: #!$%@?ąc od tego, że to bait, to jednak bierz pod uwagę, że relacja może się zmienić w czasie i ktoś może oczekiwać czegoś więcej. Jeżeli to tylko jednostronne, to jedynym wyjściem jest właśnie powiedzenie sobie do widzenia.
  • Odpowiedz
@LM2525: Oczywiście że taka relacja może się zmienić, ale wtedy pretensje możemy mieć tylko do siebie samych.
Można uciekać, albo strać się z tym żyć. chociaż to nie takie łatwe.
  • Odpowiedz
@Katiee: Właśnie tak, tylko zwracam uwagę, że w sumie we wpisie nie ma informacji o tym, aby op miał pretensje. Ot uznał, że czas wyjaśnić sytuację. Relacji choćby i na stopie koleżeńskiej zawsze mniej lub bardziej szkoda, ale na dłuższą metę żyć ciężko w ten sposób, a rzekłbym nawet, że to tylko przesunięcie w czasie, czegoś co i tak później nastąpi samoistnie.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Vasterek4: Będzie z Ciebie idiotę robić, że jaki friendzone? Że chyba tobie coś się wydaje, bo ona absolutnie nigdy nie widziała nic więcej, że to normalna przyjaźń i jak to tak ją porzucisz? Że ona Ci ufa i nie wierzy że wystawiasz na próbę taką przyjaźń między wami, że ona na Ciebie liczy!

A że de facto wasza relacja daleko wystaje poza standardową przyjaźń i w zasadzie niczym się nie różni
  • Odpowiedz