Wpis z mikrobloga

Cześć w tym tygodniu przymierzam się do zakupu sprzętu AGD do kuchni. Zakupy będę robił w Media expert żeby skorzystać z promocji 4 produkt rabat 77%.
To są moje propozycje wraz z cenami, może doradzicie co zmienić. Suma za wszystko to kwota maksymalna. Sprzęty muszą być czarne.
Lodówka zwykła. HISENSE RB438N4GB3 2600
Piekarnik do zabudowy EOE7C31Z 1600
Płyta do zabudowy LIR60433 1250
Okap wbudowany GLOBALO Desolero 60.2 750
Zmywarka do zabudowy ELECTROLUX EEA627201L 1350
Typ urządzenia i wymiary muszą być takie same ewentualnie mniejsze. Na promocji chcę wziąć wszystko oprócz okapu bo wtedy mi wychodzi najtaniej.

Lodówkę dobrałem tak żeby zlicowala się z frontem mebli ok 60cm czy ktoś komu lodówka wystaje ok 10 cm może napisać czy rzuca się to w oczy?
Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam

#budujzwykopem #agd #remontujzwykopem #kuchnia
  • 7
  • Odpowiedz
@revo205 Też chce kupić tą lodówkę hisense bo wygląda super ale ciężko znaleźć jakieś rzetelne opinie (skrajnie różne). Możesz coś mi na ten temat powiedzieć jak się sprawuje i czy faktycznie jest taka głośna?
  • Odpowiedz
@zgrabnyfikolek: zmieniłem praktycznie wszystkie sprzęty lodówkę mam whirlpool W7 921O K AQUA. Niestety nie napiszę ci jak się sprawuje bo jeszcze tam nie mieszkam. A sprzęty zmieniłem z tego względu, że Media Expert nie miało opcji wniesienia pod adres który chciałem a Euro bez problemu tylko w euro nie mieli Hisense.
  • Odpowiedz