Wpis z mikrobloga

Współczuje Karolowi, jak słucham tej Igi i widzę jak się zachowuje, to mój żenadometr dobija na czerwone pole. W tej pannie nie ma nic z kobiecości, zero jakiejś klasy, delikatności, uroku, pokory, nic czym mogła by urzec faceta. To jest chodzący faux pas. Nadaje się co najwyżej na kumpele.
Facet stara się robić dobrą minę do złej gry, ciekawe tylko jak długo da radę.
To, że mu się kompletnie nie podoba, to wiadomo, ona ciągle na niego spogląda a on pod koniec już unika kontaktu wzrokowego kiedy tylko może. Ale to inteligentny gość i chyba wie jak się zachować przed kamerą żeby później tacy jak my go nie zjechali w internecie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nie wiem jaki trzeba mieć charakter żeby wytrzymać z kimś takim jak ona, ja bym miał dość po jednym dniu tego jej nic nie wnoszącego #!$%@?, z wadą wymowy do tego.
Jeszcze te żenujące pytania tej #!$%@? koleżanki w 6 odcinku, a sepleniara zamiast zwrócić idiotce uwagę to stoi i zaciesza gębę. Idziesz do obcej osoby na wesele i pytasz czy ma mieszkanie,kredyt i z czego go spłacasz. No ja #!$%@?. Co to #!$%@? za #!$%@? towarzystwo. Szkoda, że jeszcze o rozmiar fiuta go nie spytała, ale tego pewnie też się dowie jak już elokwentna żonka go przeleci po pijaku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#slubodpierwszegowejrzenia
  • 3
@Spejsonik: Jeszcze rozumiem dyskretne upewnienie się czy świeżo poślubiony małżonek nie mieszka w akademiku ale ta seria szczegółowych pytań to było przegięcie. W pewnym momencie sam Karol chyba już trochę stracił cierpliwość bo jak go ktoś z tej grupki zapytał jak długo będzie spłacać kredyt to wypalił "na pewno krócej niż wy". Coś mi się wydaje że ploty że to jebnie przed końcem podróży poślubnej nie są przesadzone.