Wpis z mikrobloga

no, ale to ogarnięcie było spowodowane właśnie poznaniem kalisteniki, a nie siłowni. Ćwiczyłem na siłowni, ale ilość minusów przeważała na plusami.


@ponerLokej: jakie sa minusy cwiczenia na siłce? Pompki i brzuszki to nie kalistenika, co najwyzej mozna sie niepelnospranosci nabawic od nie cwicznia nóg
  • Odpowiedz
@DunningKruger: Heh tylko przerzucanie żelaza, a nie jakieś pedalskie rozciąganie, czy ćwiczenia na korekcję postawy, powiększanie zakresu ruchu, czy ogólnie trening bez sprzętu. Jakoś w więzieniu ludzie potrafią wyglądać i bez siłki. Później takie potworki nie mogą podrapać się po plecach xDD
  • Odpowiedz
@woligater123: Dla mnie minusy to przede wszystkim czas: sam dojazd, przebranie się i przygotowanie zajmuje sporo czasu. Po drugie - większośc sprzętu jest nieintuicyjna dla kogoś, kto się na sprzęcie nie zna. A większość tamtejszych trenerów nie pomaga, a wyśmiewa (w każdym razie ja się z takimi spotkałem, za każdym razem jak ich pytałem jak zrobić dane ćwiczenie na sprzęcie to mieli minę jakby obsługiwali niepełnosprawnego umysłowo). No i trzecia
  • Odpowiedz
@niepopularna_opinia: w wielu więzieniach są jakieś siłownie, choćby prowizoryczne. poza tym, w Polsce to nie jest aż tak widoczne zjawisko, ale w USA często od siły zależy to, czy tam przetrwasz, dlatego ci więźniowie całe swoje życie podporządkowują byciu silniejszymi (i tak nie mają wiele lepszych rzeczy do roboty) i często ładują w siebie góry przemyconych sterydów.

no i poza gównianym żarciem, mają całkiem dobre warunki do budowania masy -
  • Odpowiedz
@byz45: Minimum to drążek/kółka gimnastyczne. Jak podciągniesz się 10x to doczepiasz +5kg (na początek butelka z wodą wystarczy) i tak do usranej śmierci. Podobnie dipy, przysiady, itp.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@DunningKruger: przecież można zrzucić kilo w chacie, w ostateczności utrzymać aktualną formę. Ale jak ktoś #!$%@? takie kocopoly to znaczy że i tak leżał na kanapie i chlal piwo xd wiadomo że trening w domu nie zastąpi siłki jak ktoś wyciska 200 na klatę to 100 pompek nie sprawi że wycisnie 400 ale pozwoli utrzymać organizm w sprawności. Są osoby które całe życie trenują z obciążeniem własnego ciała i git.
  • Odpowiedz