Wpis z mikrobloga

via Rowerowy Równik Skrypt
  • 33
63 374 + 101 = 63 475

Jakiś czas temu radziłem się Was jaki rower kupić, niedawno po paru przygodach dołączyłem do szczęśliwych posiadaczy overhypowanych graveli ( ͡° ͜ʖ ͡°) No to teraz czas na #rowerowyrownik bo plany rowerowe na ten sezon ambitne!

#rowerowyrownik #wielkopolska #rowerpower #gravel #pokazmorde #norco

Wpis dodany za pomocą tego skryptu
vegat - 63 374 + 101 = 63 475

Jakiś czas temu radziłem się Was jaki rower kupić, n...

źródło: comment_1616754082Dcj5I1R4dTWmzU1SQYJOjd.jpg

Pobierz
  • 14
@machus666: na razie mam przejechane nim ~450km więc jeszcze ciężko mówić o jakiejś uczciwej ocenie zadowolenia, na razie jeździ :D Gumy póki co te co przyszły z rowerem, Vittoria Terreno Dry G2.0 - pewnie dokupię drugi komplet do bardziej szosowej jazdy. Osprzęt to pełen GRX, na tym mi zależało po recenzjach o niezawodności tej grupy a ja lubię jeździć tam gdzie o pomoc/naprawę trochę trudniej.
@vegat: Gdzie Ci się udało dorwać tego Norco we Wrocławiu? Na poważnie rozważałem jego zakup, ale nigdzie go nie znalazłem. 2021 niestety nie jest aż tak ładny jak czerwony sprzed roku, no ale i tak jest śliczny, kilometrów!

@a-one: A no mają na stronce dostępne nawet dwa rozmiary, niestety żaden z nich nie jest mój. Dzwoniłem do nich kiedyś w tej sprawie, wtedy chyba nic nie mieli. Dzięki za info!
@okim: Napaliłem się na tego konkretnie Norco (ja właśnie miałem słabość do malowania 2021) na tyle, że sprowadzałem go z UK, bo w PL u dystrybutorów na pytanie o mój rozmiar (58) odpowiadali - maj/czerwiec najszybciej :D Więc w sumie zapłaciłem nawet więcej niż polskie MSRP, ale za to po tygodniu był u mnie.
PS. normalnie zasuwam w kasku, tutaj zdjęcie jest lekko oszukane, bo z przejazdu testowego koło domu :P