Wpis z mikrobloga

Zostałem wydymany bez mydła przez #allegrolokalnie. Wystawiłem dużą część samochodową na allegro lokalnie. Kupił to jakiś bułgar za pobraniem który założył konto minutę wcześniej, oczywiście podał adres bułgarski, na telefony, emaile nie odpisuje, na allegro się nie loguje. #allegro skasowało mnie za prowizję, i ciekawe jak mam wysłać paczkę 50kg do Bułgarii za pobraniem za 30zł. Pisałem do allegro, a oni nie widzą problemu i nie zwrócą mi kasy. Nigdzie nie zaznaczałem, że zgadzam się na wysyłkę za granicę. Myślałem, że allegro lokalnie działą lokalnie, a nie międzynarodowo. Co w takiej sytuacji zrobić? #oszukujo
  • 15
@JaTobieTyMi: @UFC_Jest_W_Dupie: i znowu to nie wina allegro lokalnie tylko tego ze udostępniłeś przesyłkę za pobraniem/odbior osobisty za krórą prowizję allegro bierze w momencie kliknięcia kup teraz. A opcje bez pobrania naliczają prowizje jak fizycznie klient opłaci przez neta czyli dojdzie do transakcji. na przyszłość nie udostępniaj pobrania i odbioru osobistego. (na odbiór osobisty ustawiasz sie tak czy siak bo jest czat i nr telefonu)