Wpis z mikrobloga

Ale OLX odwaliło fikoła i jednocześnie mnie totalnie #!$%@?ło... nie pierwszy nie ostatni pewnie raz. Ale to co teraz #!$%@? przechodzi ludzkie pojęcie. 3 miesiące temu wystawiłem sobie dwa ogłoszenia, i tak sobie wisiały odświeżałem co jakiś czas minimalnie obniżałem cenę bo obserwujących przybywało, 2 tygodnie temu dodałem do nich tą cudowną przesyłkę olx ale odzewu dalej brak więc przedwczoraj postanowiłem zedtować odybwa ogłoszenia dopisując w ich opisie " Zachęcam do kupna z opcją dostawy OLX dla bezpieczeństwa kupującego i niskiego kosztu przesyłki". Nie uwierzycie co się stało, ogłoszenia oczywiście wylądowały w zakładce "do sprawdzenia" żeby tam sobie sprawdzili czy broń boże nie dodałem czegoś nie po ich myśli. Wstaję wczoraj rano i patrzę skrzynkę mail a tam dwa automatyczne maile od OLX że ogłoszenia zostały usunięte bo naruszały regulamin xD no #!$%@?... no to wbijam w panel kontaktowy i otwieram zgłoszenie opisując jakich zmian dokonałem i pytanie dlaczego zdjęli mi BEZPOWROTNIE ogłoszenia z dobrymi statystykami. Zgłoszenia oznaczone przez asystentów jako "Załatwione" z automatu beż żadnej odpowiedzi w ciągu kilku godziny od wysłania, nawet głupiego #!$%@? nie napisali. Straszny ten serwis się zrobił, nie dość że śmietnik to jeszcze takie cyrki... wzięli by się może za buticzanki karyny sraryny które masowo przepychają kontenery new balance'ów , air maxów, torebek channel lv w sprzedaży i innych podrobionych gówien za zaporowe ceny. Tfu na nich

#olx #handel #zalesie #olxnieallegro #gorzkiezale #gownowpis #januszeolx
s.....y - Ale OLX odwaliło fikoła i jednocześnie mnie totalnie #!$%@?ło... nie pierws...

źródło: comment_1616747716ICXOv68eeGXHZHlsfX4aee.jpg

Pobierz
  • 17
Straszny ten serwis się zrobił, nie dość że śmietnik to jeszcze takie cyrk


@s-k-fantasyfactory: To tylko twoje zdanie. Moim zdaniem tam jest coraz lepiej. Wszystko juz prawie poprzenosilem z allegro do nich. Ale ja troche wiecej wystawiam i wiecej im place :) Ty pewnie miales te ogl za free :)
@pendzoncy_jez olx to śmieć.
@s-k-fantasyfactory ostatnio chcialem kupić zestaw hantli używany to cały olx zawalony ofertami z jakiegoś jednego sklepu z nowkami tylko adresy zmieniają ze niby inna oferta telefon kontaktowy ten sam xd i tak spamują ofertami którymi nie jestem zainteresowany. Szkoda ze nie ma opcji "używany" to wtedy większość by odpadła tych ofert którymi nie jestem zainteresowany ale widocznie tka to nie działa. Szkoda. Może na Gumtree zobaczę czy tam
@Dibhala to gdzie można na luzie i w spokoju przeglądać oferty ludzi prywatnych którzy mają używane rzeczy na sprzedaż/oddanie? Pamiętam za darmo często oddawano rośliny, rybki akwariowe, jakieś boxy dla psów i kotów takie rzeczy. Chyba na fb jeszcze się ostały takie grupy oddam zamienię, ale tam jest facebookowy wygląd czyli trzeba przewijać i przewijać żeby do czegoś sensownego dojść
@huntforfur: sam odpowiedziałeś sobie na pytanie
ja marketu fb nie cierpię bo to największy gówniany koszmar w poszukiwaniu jakiegokolwiek itema. Co prawda durnota wystawiających itemy ludzi sama jak wszędzie, ale wszystkie minusy razem tworzą tygiel z gównem w którym nie mam ochoty mieszać.

Każde miasteczko miało jakąś swoją internetową lokalną tablicę ogłoszeń ale to też już mocno zanika na rzecz pejsunia. Sprzedajemy na chwilę odżyło, dorzucili apkę na słuchawy ale teraz
Nie mam mam puste pole. Bo mi później zastrzeżone wydzwaniają. Dlatego nigdy nie podaję numeru telefonu. Pisali że to naprawili a jednak znowu się zepsuło- AKTUALIZACJA 28.05: Problem został naprawiony. Po uaktualnieniu aplikacji OLX statystyki wyświetlają się poprawnie.

W ostatnich dniach otrzymujemy od Was zgłoszenia na temat zawyżonych statystyk wyświetleń numerów telefonów w Waszych ogłoszeniach.
Liczby te nie pokrywają się z ilością wyświetleń ogłoszenia, a często ją przewyższają. Przepraszamy za to –