Wpis z mikrobloga

Najlepszym młotem na lewaków są oni sami. W ramach miłości i tolerancji nie tylko bez przerwy szkalują Polskę i Polaków, ale również życzą gwałtów na członkach rodziny osób, które nie zgadzają się z ich psychopatyczną wizją niszczenia wszystkiego w okół. Pod jednym z postów na fejsbuniu miłośnicy tęczy i dziwacznych upodobań grozili nacjonalistom... gwałtem na dzieciach.

Good job #neuropa, róbcie tak dalej, na pewno przekonacie zdrową część społeczeństwa, że jesteście normalni, a dewianci powinni móc brać śluby i adoptować dzieci ( )

#bekazlewactwa #bekazpodludzi #lgbt #nacjonalizm #bekaztwitterowychjulek
Jegwan - Najlepszym młotem na lewaków są oni sami. W ramach miłości i tolerancji nie ...

źródło: comment_1616747094ECHFeDkk9ZY1V4nSuGVuQ0.jpg

Pobierz
  • 36
  • Odpowiedz
@Jegwan: no tak, zostańmy przy dyskryminacji, bo jakaś anonimowa osoba zatweetowała skandaliczne treści. XD
To jest zerowej wartości argument. Jeżeli chcesz skrytykować ideę to wyśmiej jej głosicieli. Proste prawicowe łby się na to nabierają odc. 2137.
  • Odpowiedz
@Jegwan: Co one mają z tymi gwałtami? To jakaś fiksacja seksualne i pragnienie skryte musi być. CIĄGLE GADAJA O GWAŁTACH. Ja mam taką koleżankę, która twierdzi ze prawie każda to przeżyła i każdy facet jest niebezpieczny. Co ciekawe jednocześnie narzeka, ze tylu facetów 20+ jest prawiczkami i sama skacze z bolca na bolec. Znam jedna zgwałcona osobę i jest to zgwałcony przez kobietę facet (odurzony wpierw a potem próbowała go przeleciec)
  • Odpowiedz
@Jegwan: jesteś w błędzie. Ale nie będę próbował Cię z niego wyprowadzić, bo to niemożliwe. Przekroczyłeś już granicę fanatyzmu za którą nie ma już myślenia i logiki a zostaje tylko ślepa wiara w dogmaty. Jak płaskoziemcy.
  • Odpowiedz
@Tymajster: ja już dawno sie pogodziłem z tym ze twitter to takie miejsce gdzie prawicowe/lewicowe fejki tworzą jakies z dupy tezy/wpisy które maja tylko podsycac cały spór lgbt/kościól/prawaki/lewica itp

najgorsze to jest ze ludzie to czytają i sie pompują bo przeczytali wpis w internecie
  • Odpowiedz
@Jegwan: tak #!$%@?, w Polsce wcale nie ma prześladowań lgbt. Wcale.

Tylko obejrzyj ten film - nie wiem czy ktokolwiek normalny może popierać coś co jest na tym filmie.

#!$%@? niewinnych osób - to wcale nie jest prześladowanie
PeterGosling - @Jegwan: tak #!$%@?, w Polsce wcale nie ma prześladowań lgbt. Wcale.
...
  • Odpowiedz
@Jegwan: nie no spoko jak ludzie, którzy rządzą mówią ci, że nie jesteś człowiekiem tylko ideologią, a potem człowiek, który odpowiada za kształcenie w Polsce odpala się z "skończmy słuchać tych idiotyzmów o jakichś prawach człowieka, czy jakiejś równości. Ci ludzie nie są równi ludziom normalnym" to #!$%@? wszystko jest okej nie xD normalny cywilizowany europejski kraj.
  • Odpowiedz
@PeterGosling: Serce rośnie, że tak dużo mieszkańców zdecydowało się powiedzieć nie paradzie wynaturzeń na ulicach miasta! Niestety w wielu miejscach, jak chociażby Warszawa czy Kraków widok dziwadeł promujących swoje skrzywienia już spowszedniał. Ten film jest dowodem na to, że żadnej dyskryminacji nie ma - policja rzuciła olbrzymie siły, aby ten przemarsz zwożonych autobusami z całej Polski i nie tylko "aktywistów" mógł się odbyć pomimo sprzeciwu miażdżącej większości społeczeństwa.

@SzybkieSondy: Nie
  • Odpowiedz