Wpis z mikrobloga

Najlepszym młotem na lewaków są oni sami. W ramach miłości i tolerancji nie tylko bez przerwy szkalują Polskę i Polaków, ale również życzą gwałtów na członkach rodziny osób, które nie zgadzają się z ich psychopatyczną wizją niszczenia wszystkiego w okół. Pod jednym z postów na fejsbuniu miłośnicy tęczy i dziwacznych upodobań grozili nacjonalistom... gwałtem na dzieciach.

Good job #neuropa, róbcie tak dalej, na pewno przekonacie zdrową część społeczeństwa, że jesteście normalni, a dewianci powinni móc brać śluby i adoptować dzieci ( )

#bekazlewactwa #bekazpodludzi #lgbt #nacjonalizm #bekaztwitterowychjulek
Jegwan - Najlepszym młotem na lewaków są oni sami. W ramach miłości i tolerancji nie ...

źródło: comment_1616747094ECHFeDkk9ZY1V4nSuGVuQ0.jpg

Pobierz
  • 36
  • Odpowiedz
@Jegwan: ostatnio jak sprawdzałem to protesty mają to do siebie że możesz protestować nawet z najgłupszymi postulatami i to pomimo że „miażdżącej części społeczeństwa” się to nie podoba. A sam fakt że potrzebne były „olbrzymie siły policji” nie świadczy o braku dyskryminacji dla protestujących tylko o zdegenerowaniu „miażdżącej części społeczeństwa” która jest w stanie ukamieniować kogoś z odmiennymi poglądami.
Ale co ja tam wiem
  • Odpowiedz
@Jegwan: nawet nie muszę sprawdzać na twitterze, żeby mieć pewność, że obcięcie twitta, na którego "Claudia" odpowiadała, nie było przypadkowe...
  • Odpowiedz
życzą gwałtów na członkach rodziny osób, które nie zgadzają się z ich psychopatyczną wizją niszczenia wszystkiego w okół.


@Jegwan: ty jesteś normalny?
  • Odpowiedz
@Jegwan no i super głąbie, jak inaczej wytłumaczyć komuś że nie obchodzą nas pewne sprawy TAK DLUGO jak nas nie dotyczą? Zresztą, czym jest "życzenie komuś"? Co ty, w zaklęcia wierzysz?
  • Odpowiedz