Wpis z mikrobloga

@siodemkaxx: tak na pewno zaproponuje to dwójce roczniaków których trzeba nosić, karmić co 3 h i przewinąć co chwilę i które cały dzień praktycznie drą papusia.
Faktycznie to rozwiązało moje problemy xD
  • Odpowiedz
@siodemkaxx: wspaniałe porady, nigdy w życiu bym na to nie wpadła sama :) „część czasu” bo wiadomo ze praca zdalna to 5 minut pracy w ciągu dnia a nie jakieś tam 8h, rodzic na luzie przy pracy zdalnej jeszcze ugotuje, posprząta
  • Odpowiedz
tak na pewno zaproponuje to dwójce roczniaków których trzeba nosić, karmić co 3 h i przewinąć co chwilę i które cały dzień praktycznie drą papusia.

Faktycznie to rozwiązało moje problemy xD


@caalkiem_nowe03: czekaj czekaj. a gdyby nie bylo pracy zdalnej i bys musiala jezdzic do pracy to jakbys to ogarnela? xD
  • Odpowiedz
Bo. Dwulatkiem łatwiej ( ͡° ʖ̯ ͡°) szczególnie ten smutek jak muszę mu przed nosem zamykać drzwi bo tatuś idzie pracować


@zmudeg: a ja to mam #!$%@? i produktywność 30%. Przynajmniej z bombelkiem się w trakcie dnia trochę pobawię. Dwulatek niby zrozumie, że praca, ale jak matka i ojciec cały dzień mieliby siedzieć w komputerach to trochę smutno. Czasem oboje musimy popracować i zaraz słyszę jak do
  • Odpowiedz
@MangoZjem: moj zaczął chodzić do żłobka od skonczonego roku, bo wracałam do pracy. I spokojnie siedzi od 8 do 15, a najlepsze jest to, że mu się tam podoba i cieszy się od momemtu wyjścia do szatni. A teraz ja muszę isc na zasilek, bo z 15 miesiecznym dzieckiem nie da się pracowac w domu 8h przed komputerem. I jeszcze dostanę mniej niż bym mogła zarobić.
  • Odpowiedz