Wpis z mikrobloga

Tylko, że w jednym z komentarzy, podczas rozmowy z Tobą, tak o sobie napisał:

"Podobnie jest np ze schozofrenikami, którzy maja urojenia - są to osoby, których rozumy myślą sprawnie, ale w oparciu o nieprawdziwe przesłanki (zupełnie tak jak tutaj), czyli że np ktoś ich przesladuje. Takie są przynajmniej moje odczucia (jestem w tej dziedzinie nawet nie amatorem)."

Co Ty na to?
Hm, dziś rano też przeczytałem raz jeszcze naszą wymianę myśli i rzeczywiście - to założenie, że jest inżynierem, wziąłem chyba z kapelusza (jakiś taki stereotyp, że większość wykopowiczów to ekipa z tej czy innej politechniki).

Wygląda na to, że możesz mieć rację.
Swoją drogą dziwny facet, dyskutowałem z nim 2 czy 3 razy i odniosłem wrażenie, że to musi być zajebiście nerwowy człowiek. Zero w nim pokory czy dystansu.
Hm... W temacie, co do którego miałem podejrzenia - znalezisku "Schizofrenik: historia", wykopowicz "biohumus" udzielił mi odpowiedzi na moje wątpliwości i jednak mimo wszystko moje podejrzenia stopniały. :) Prawdopodobne jest, że rzeczywiście to znalezisko jest autentyczne. No cóż - ja tylko chciałem wyjaśnić wątpliwości. Nie chcę Cię nastawiać negatywnie do "biohumusa".

Pozdrawiam i miłego dnia :) .