Wpis z mikrobloga

dlatego jakakolwiek rozmowa z kobietami na temat przegrywu to jakby gadać a marsjanami. Nie ma symetrii. Kobiety mają życie na tutorial lvl i to z kodami i nigdy nie zrozumieją co to znaczy przegryw (zwłaszcza genetyczny). Swoją drogą uważam, że nawet jakby chciały, to i tak nie zdołają z uwagi na ograniczenia umysłowe w zakresie empatii, wyobraźni, logiki, ciągów przyczynowo-skutkowych itd.
@ewakuacja_z_europy:
  • Odpowiedz
Kobiety mają życie na tutorial lvl i to z kodami i nigdy nie zrozumieją co to znaczy przegryw (zwłaszcza genetyczny).


@hans211: o ile wykorzystają odpowiednio zaletę posiadania cipy i nie zajdą w ciążę mnogą z jakimś patusem albo się nie roztyją jak świnia hodowlana. Niestety często nawet to je przerasta. ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@AntyBohater: mam znajomą ze studiów, ma dwójkę dzieci, drugie z innym partnerem bo z pierwszym narzeczonym się rozstała. Waży chyba z 90kg teraz i niewiele mniej ważyła jak się spiknęła z nowym cuckiem xD No ale jest wysoka, całe 170 xD Swoją drogą jestem na masie, co prawda nie trzymam się stricte diety ale ciężko mi przebić 85kg, chciałbym ważyć tyle co ona xD
  • Odpowiedz