Wpis z mikrobloga

  • 2214
Mam znajomego lekarza i opowiadał mi ostatnio jak widział jak Borys Budka odciągał lekarzy od łóżek chorych pacjentów. Opozycja do wszystkiego jest zdolna byleby wykończyć Polaków. Posłuchajcie w końcu apelu premiera Mateusza i przestańcie przeszkadzać, bo przez was będzie u nas tak jak na zachodzie!

#koronawirus #polska #bekazpisu #heheszki
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Lunat: to straszne jak ludzie potrafią być zakłamani i krytykować nasz ciężko pracujący rząd. Prywaciazom zależy tylko na pieniądzach i okradaniu rządu, który daje nam wszystko co tylko może z własnej kieszeni ryzykując własne zdrowie i poświęcaj swoje życie. Mam nadzieje, ze po zakończeniu pandemii naszym bohaterom narodowym zostana postawione pomniki przypominające nam z jakimi bohaterami mieliśmy żyliśmy i jak wiele dla nas zrobili.

  • Odpowiedz
@Lunat: Trzaskowski specjalnie zakaził się koronawirusem, żeby sabotować szpitale od wewnątrz. Podobno w nocy wykrada się z sali i pluje do przygotowanego śniadania dla pacjentów okologicznych, żeby więcej Polaków umarło. To jest prawda, ciocia kolegi siostry wujka brata znajomego mojego szwagra jest salową w tym szpitalu, a na dodatek Trzaskowski sra pod siebie i rozmazuje na ścianie, żeby upodlić polskie pielęgniarki.
  • Odpowiedz
@Lunat: Ja widzialem jak Borys zaparkowal pod szpitalem ciezarowke pelna trumien (blachy z Bergamo) i pakowal do tych trumien zywych ludzi. Ale nie uwierzycie kto siedzial na miejscu pasazera

  • Odpowiedz
@Lunat: wiem, że to niewiele, ale ja byłsm świadkiem jak pan menel w sklepie chciał kupić małpkę wódki, ale zastanowił się, wrócił i kupił litra. lud robotniczy miast i wsi wspomaga partię we wszystkim co robi!
  • Odpowiedz
@Lunat: Kolega notariusz, był świadkiem, jak totalna opozycja i ideologia LGBT, podstępnie dokonywali darownizn nieruchomości na Obajtka. Oczywiście obdarowany, dzielnie odrzucał darowizny, ale natłok okrutnych działań PEŁO, spowodowały, że dostał te nieruchomości. Że nasz dzielny rząd musi znosić te trudy (,)
  • Odpowiedz