Wpis z mikrobloga

Najwięcej o wirusa szczekają ci co całe życie o siebie nie dbają. Zero sportu, zero witamin, zero zdrowego odżywiania. Hehe seba idziemy na piwko co drugi dzień. Bebzony napuchnięte tak, że na polskich plażach się rzygać chce. Starsi ludzie otyli bo nie ma żadnych kampanii na rzecz ruchu wśród seniorów (tak spacery, nordic walkin moze uprawiać każdy nawet 70 letnia babcia). Zero kampanii na temat suplementowania witamin. hehe grazyna upiecz schabowe i ziemnioki bom głodny. Zero świadomości o czymkolwiek. Młodzi ludzie zabunkrowani w pokojach, bez wuefów, pijący energetyki jeden za drugim. Teraz dzięki mediom wystraszeni o choroby współistniejące bo poumieramy aaaaaaa, kazdy ma prawo być gruby i słamby. weźcie sie #!$%@? za siebie. Kupcie sobie witaminę D, zróbcie parę pompek, idźcie na spacer, zamiast schabowego poproście mamę o rybe i sałatkę. Najwięcej szczekania o obostrzenia bo strach wam zajrzał w oczy i patrzy obtłuszczonym schabowym.

Tutaj jeszcze macie:
https://www.wiatraczek.nl/holenderscy-eksperci-o-koronawirusie-zanim-nadejdzie-szczepionka-lykaj-witamine-d

#koronawirus #koniecpandemii
  • 5
@wiem_wszystko: najlepsze argumenty, że yyyyy ja mam ciekawsze zainteresowania nie każdemu chce się tracić czas na sport i dbanie o siebie, a te ciekawsze zainteresowania to zawsze #!$%@? chipsów i leżenie z bezbzonem przed netflixem xD
@wiem_wszystko: Dokładnie jak ten ostatni grubas z gorących z BMI 31. Cały rok nawala o covidzie i o tym jaki jest groźny, ale najwyraźniej nie aż tak groźny, żeby przestać żreć i zacząć uprawiać sport