Wpis z mikrobloga

W sobotę zaprosiłem konkretną kandydatkę do miana bycia "dziewczyną"...jakoś ze czasy są jakie są, a os soboty pewnie będzie jeszcze gorzej...Chcę zrobić romantyczną kolację, w mieszkaniu. Wiadomo, winko, świece, love songi, na tv kominek.
Problem polega na tym że mocno średni ze mnie kucharz, a chciałbym coś zrobić. Czy spaghetti na wypasie, to będzie spoko opcja?
Ogólnie jakieś rady, bo zrobić fajny klimat?

#randki #pytanie #rozkminy #rozowepaski #niebieskiepaski #kiciochpyta #pytanie #randkujzwykopem
  • 19
@Hejtel: jprd te sugestie tutaj :D schab z sosem kurkowym i ziemniakami zapiekanymi? XD jak chcesz by ci nampompowana typiarka siedziala i umierala z pelnym brzuchem to go on. Zrob cos lekko strawnego, jakas zajebistka salatke to kazdy debil jest w stanie zmontowac, moze jakas azjatycka kuchnia to jeszcze zaimponujesz... tylko prosze nie rob jej schaboszaka jak polak ziemniak
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@tmtmp3: jakby mnie chłop zaproponował schabowego takiego dobrego na obiad to bym się nie mógł oprzeć. Każdy ma swoją cenę, myślę że dla wielu będzie ona równa dobremu schabowemu